Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Darabos etel bevezetese hogyan?

Darabos etel bevezetese hogyan?

Figyelt kérdés

Kedves anyukak!Segitsegetek kernem.10 honapos lesz kis fiam es meg nem adtam neki darabosat,iszonyuan felek tole,sot rettegek.De meg nem is latom rajta egyebkent,hogy keszen allna ra,mert nagyon cicis.Keveset eszik.Nem latom rajta, hogy ragna.Nem tudom,hogy probalkozzak-e, ha igen akkor hogy alljak neki mit adjak neki?

Mikor beteg volt es hanyt szo szerint remegtem, annyira feltem.


2018. nov. 18. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
-Segitsegeteket
2018. nov. 18. 15:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem felj, bizz a gyerekben. Pureket eszik ami teljesen sima? Ha igen, akkor indulasnak keverj hozzá egy kanal puhara fott rizst. Foga van?

Ha olyasmire gondolsz, hogy kekszet vagy ilyeneket majszolgasson, valassz olyat qmi a nyáltól szetmalik a szajaban

Pl fosfovit keksz. Mi ezekkel kezdtuk.


Egyetek együtt, mutasd hogy ragsz es neki is ragni kell.

2018. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De tehetsz elé fott rizst, felcsipegeti. Vagy tarhonyat, vagy kimondottan szerette az en kisfiam a spagettitesztat. Kis lepesekkel haladjatok, ovatosan.


Vagy szuper a reszelt sajt is.

2018. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is reszelt sajttal kezdtem, kilenc hónapos körül volt, mi is lassan haladtunk , de ne aggódj szépen belejön majd.
2018. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen teljesen sima a pure.6foga van es 4 jon jelenleg.

Ugy is a sajtot vezetnem be most nala akkor azt keverjem a purejebe?

2018. nov. 18. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne, nem kell belekeverni csak egy kis reszelt sajtot rakjál a tányérra és engedd, hogy a kezével nézegesse és rakja a szájába
2018. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne pürésíts teljesen. Hagyj nagyobb darabokat a főzelékbe, majd ha siman veszi, használj csak villát. Az én fiam magatól tért át. Egyik nap megette a pépeset, pár nap múlva beteg lett, kórház, onnan úgy jöttünk ki, hogy nem eszi a pépet, csak a darabosat. Ha nyúlkál a tányérodba, akkor érdekli a darabos evés, meg ragó mozdulatokat végez, ha nem is eszik.
2018. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a tanacsokat.Igen nyulkal a tanyeronban meg lattam mar olyat is tole hogy rago mozdulatokat vegzett.Akkor megprobalom nala.Koszonom
2018. nov. 19. 07:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Siman. Menni fog!
2018. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast :)
2018. nov. 20. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!