Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Darabos etel bevezetese hogyan?

Darabos etel bevezetese hogyan?

Figyelt kérdés

Kedves anyukak!Segitsegetek kernem.10 honapos lesz kis fiam es meg nem adtam neki darabosat,iszonyuan felek tole,sot rettegek.De meg nem is latom rajta egyebkent,hogy keszen allna ra,mert nagyon cicis.Keveset eszik.Nem latom rajta, hogy ragna.Nem tudom,hogy probalkozzak-e, ha igen akkor hogy alljak neki mit adjak neki?

Mikor beteg volt es hanyt szo szerint remegtem, annyira feltem.


2018. nov. 18. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hátha hasznát veszed!Ennyi idősen már elég erős ínye van. Ha puhara párolt/főzött zöldségeket adsz neki azt szét tudja nyomkodni az ínyével ( répa, krumpli, sütőtök, édesburgonya, rizs, tök) De a reszelt sajt is tökéletes és a pufi meg a szétmálós kekszek. Gyümiből a banán, szőlő mag és héj nélkül, mandarin és narancs mag és a belső fehér héj nélkül. De pl. almapürébe kekszdarabokat is áztathatsz vagy joghurtba kiflidarabokat, ilyesmi. Amúgy szerintem a fasírtot is el tudja nyammogni, meg ugye a kiflit megáztatja, kenyér belsejét. Kemény zöldséget, gyümölcsöt ne adj neki még (pl.alma darabokat). De ha a főzelékébe főtt krumplit villával nyomkodsz csak össze az is jó! Én is féltem tőle, de egyik napról a másikra csak kézzel akart enni így fel kellett találnom magamat :D
2018. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!