Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megrazkodik neha a 4 honapos...

Simo Nora kérdése:

Megrazkodik neha a 4 honapos kislanyom mintha kirazna a hideg, ilyen van?

Figyelt kérdés
Ezt vettem eszre nala 2 3 napja. Azt is kezdtr csinalni, hogy sikoltozik aztan az atmegy nyogesbe es erolkodik kozbe izeg mozog a szajaba is nyulkal non stop. Ezek normalis jelensegek egy 4 honapos babanal. Eddig nel csinalta amugy semmi baja ko kedvu jol eszik alszik csak mostansag vannak ezek a furcsasagok.

2018. nov. 18. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor csinal ilyet a kisfiam ba pisil. Marmint a razkodast. Mar egybol kerdezem is, h pisiltel? es nevet... De o mar kicsit nagyobb, viszint egesz kicsi koratol volt ez.
2018. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen , nálunk is pisinél van ilyen főleg ébredés után. Annyiszor mondtam neki, hogy az apja, mikor engem rázott ki a hideg tőlem is megkérdezte:pisiltél :)
2018. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es a nyogodpzes, erolkodes mozgolodas kozbe volt valakinel ennyi idos babajanal? Hozza tartozik hogy ha olbe van jobban lat nem csinalja es fel akar mar ulni erolkodik hogy huzza fel magat. De igy veszem eszre sokszor ezzel szorakoztatja magat kozbe a keze is a szajaba van.
2018. nov. 18. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem azért erőlködik mert fel akar ülni, a keze még egy darabig a szájában lesz, valószínű elkezdődött nála a fogzás, a hidegrázás pedig pisiléskor van.
2018. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!