Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sóskát frissen v fagyasztva...

Sóskát frissen v fagyasztva adjátok 7-8 hónapos babátoknak? Ha fagyasztva, akkor van olyan, ami nem tartalmaz tejport, csak natúr sóska?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
sóskával óvatosan főleg ilyen kis korban, vesekövességet okozhat (kalcium-oxalát kristályok kiválása miatt)!
2010. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit nem szik egy baba egyszer egy héten, hogy veseköve legyen tőle... A vasra pedig szüksége van, amit a sóska tökéletesen pótol a számára.
2010. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen,. mondta a védőnő, hogy hetente csak egyszer kapjon sóskát v spenótot, ez utóbbit már evett, de a sóskát most próbálnánk ki.
2010. jún. 26. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Márciustól táplálok hozzá fokozatosan, így aztán én eddig csak a fagyasztottat adtam a picinek. Van "nem kész" sóska is, tehát teljesen natúr. Úgy csinálom, hogy veszek egyet, én ilyen dobozosat szoktam, kb. 400 gr., felforralom, majd lehűtöm és joghurtos poharakba, ill. műanyag pohárkákba, kb. fél decis mennyiségeket lefagyasztok. Amikor kell, akkor főzök krumplit, a legvégére beleteszem a sóskát, csak hogy összerottyanjon, és utána cukrozom. Botmixerrel,és tápszerrel összedolgozom. Az enyém imádja.
2010. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!