Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 és 2év kor kozott sokat no...

1 és 2év kor kozott sokat no a gyerek laba?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy bakancsot, ami 22 es meretu, egy bo szammal nagyobb , mint ami kellene. Szerintetek jovo telen ko lesz? Vagy akkorra mar kinovi?
2018. nov. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányom lába 1 évesen 18-as, 2 évesen 20-as, 3 évesen 22-es volt.
2018. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan egyéni, de a fiamnak 15 hónaposan kellett 23-as csízma, 2 évesen 26-os, idén 27-es. Szóval már most lassabban nő a lába, 1-2 éves kor között sűrűn kellett cipőt venni (állandóan szezon közben nőtte ki a cipőit..) szerintem ne rakd messzire azt a bakancsot :D lehet, hogy belenő, sokszor márciusban is minuszok vannak, 1 szám nem olyan sok, szóval nőhet a lába márciusig.
2018. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán belenőhet még idén télen, 1 szám az semmi, jövőre tuti, hogy nem fogod ráadni már.
2018. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon változó gyerekenként, de ha csak egy mérettel nagyobb akkor az idén már jó lesz , jövőre tuti nem. Nekem most két éves a fiam , fél év alatt három méretet nőtt a lába, alig hittem a szememnek.
2018. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még esélyes hogy az idei telen bele nol abba a cipobe! Foleg ha egy vastagabb zoknival adod ra.
2018. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb az esélye, hogy még most télen belenő, mint annak, hogy jövőre még jó lesz.

1 évesen 17-es, 1,5 évesen 20-as, 2 évesen 22-es, most 3 évesen meg 24-es cipő kell a lányomra.

2018. nov. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányomnak jó lett volna a következő télre, kisebbik belenőtt volna egy tél alatt.
2018. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam októberben volt egy éves, szeptemberben 21 cipőt hordott, most már 22-est, de az új bakancs amit vettem neki már 23-as. Vastag zoknival a 22 már necces és remélem egy darabig most nem kell venni. Ismerek olyan 2 évest aki még most is és egész nyáron 21-es cipőt hordott.
2018. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!