Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan akinek...

Van koztetek olyan akinek kiskoraban szivtak az orrat porszivos orrszivoval?

Figyelt kérdés
Nekem igen, es utaltam. Ti mit szoltatok hozza, hogy eltetek meg?

2018. nov. 22. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem, akkor még nem volt ilyen, sőt, porszívó, mint takarítóeszköz kb.minden ötödik családnak volt. A többi kibérelte 1-2 órára.
2018. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki utálta. De inkább ez mint egy arcüreggyulladás meg az állandó szenvedés azért mert nem kapsz levegőt.
2018. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, viszont cserébe rendszeres vendégek voltunk a fül-orr-gégén, szúrták a fülem, sokszor volt arcüreg gyulladásom. Ezekre emlékszem, hogy szenvedtem tőlük.

Remek, hogy ma már van eszköz a pangó orrváladék kiszívására, amíg a gyereknek még nem megy. Próbáltam magamon, nem kellemetlen.

2018. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem


Állsmdó orrdugulás majd arcüreggyulladásom bolt


Már krónikus lett

Emiatt vettem magamnak és fenőttként orrszizom, azóta nem szenvedek úgy, mégha a folyamatot nem

Is szeretem

2018. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

annyira nem veszes sztem sem.

en is kiprobaltam,es a 2,5 evesem is siman hagyja,hogy kiszivjam Neki.O maga szereli ossze ha szolok,hogy ki kell szivni.

2018. nov. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, kétlem, hogy a rakéta porszívóra rá lehetett volna tenni :D

Anno ilyen kis gumilabdás kézi verzió volt csak, de én nem emlékszek rá, hogy használták-e volna rajtam. Hamar megtanultam orrot fújni, arra emlékszem.

A mostani példányok akkor jók, ha a picinek kicsi az orrnyílása és hallod, hogy sokat szipogtat felfelé. Inkább szívd ki vele, tudom, hogy sok baba sír ilyenkor, de inkább legyen tisza neki, mint hogy bedurranjon és komolyabb beavatkozás kelljen.

2018. nov. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az orrszívás nem fáj.Ugyan nekem nem csinálták, de kipróbáltam magamon mielőtt a gyereknek csináltam.

Persze sír, megijed, hangos, lefogod, persze, hogy nem jó.De nagyon hasznos.

2018. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem, de a 8 évvel fiatalabb tesómnak igen. Semmi lelki törést nem okozott benne. Sosem volt arcüreg gyulladása, nekem meg minden évben van 40+ fejjel is, gyerekkori észre nem vett, sokáig kezeletlen arcüreg gyulladás eredményeként. Mind a két gyerekem szó nélkül tűri, tudják, hogy utána sokkal jobban érzik majd magukat, igaz, nem babák már.
2018. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak ez a gumilabdás volt, de csak onnan tudom, hogy anyukám hozta, hogy azt használjuk az unokánál - hát nekem nem sikerült vele semmit elérni :) és anno nekem is volt, hogy felszúrták a fülemet... Egyébként végül a mieinknél nem porszívósat használtunk, hanem az elsőnél elemeset (halkabb s lehet vinni utazásra), a másodiknál szájjal szívósat (még halkabb:) és ettől nem is féltek). De két évesen tudtak már orrot fújni elég erősen, szóval nem hiszem, hogy bármire emlékeznének ezekből is.
2018. nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is. Akkor nagyon utáltam és féltem tőle, de utólag nem bánom. Ha lesz gyerekem, én is csinálni fogom, mert jobb mintha begyulladna.
2018. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!