Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora rá az esély vagy...

Mekkora rá az esély vagy lehetséges az egyáltalán hogy egy félvérű (félig ázsiai félig európai) gyermeknek vörös hajjal szülessen?

Figyelt kérdés

mivel az én családomban mindkét félről meg vannak a vörös gének (az apai papám és déd nagymamám is vörös volt, valamint az anyai cusinom és az anyai papámnak a testvérei is voltak vörös hajúak) szóval ha összejönnék egy ázsiai lánnyal (koreai, japán, kínai) akkor lehetséges hogy a gyermekünk vörös hajjal fog születni?


ugye az ázsiai embereknek a fekete haj nagyon erősen van jelen és a vörös haj az egyik legritkább


esetleg van személyes tapasztalat, ismerős akiknek van ázsiai félfér gyerekük



2018. nov. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg simán lehetséges ha pont úgy jönnek ki a gének. Persze most konkrét valószínűséget nemigen tud mondani senki. Egyébként Japánba nagyon kis számban vannak természetes vörös hajú emberek. Szóval ha a gyereked anyja pont vörös vagy legalábbis hordoz ilyen géneket egy kicsit dob az esélyeken.
2018. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem rég láttam azsiai felver gyereket. Neki az arcán látszódott, hogy van benne azsiai vér is, egyébkent nem.
2018. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de kisebb az esélye. A lányom barátnőjének az anyukája filippín, apukája angol, fehér bőr, kék szem, vörösesszőke haj, a kislány teljesen filippínnek tűnik, fekete hajjal.
2018. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!