Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Hogy oldjatok meg,...

Anyukak! Hogy oldjatok meg, ha el kell menni otthonrol a babaval, de mondjuk valamilyen etkezes kovetkezik. Mivel etetitek meg es hogyan? A babam 10honapos

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor és hova. Tízórainál vagy uzsonánnál kiflit, banánt, ilyesmit. Megvettem a boltban, megette a babakocsiban de az enyémek júliusi és szeptemberi születésűek, így nem fagyott le addig a keze 10 hónaposan. De általában előbb etetek, ha 1 órával a szokásos idő előtt akkor úgy, max az gond, ha nem érünk haza időben és megéhezik.
2018. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem ebédkor mentem ki vele. Amúgy bármit oda tudsz neki adni a kocsiban, vagy egy kávézóban, a bébiételt is.
2018. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi rengeteget tekergünk a tesókkal.

Lehet kapni ezeket a zacskós gyümölcspüréket, amit ki tud cumizni a kupakon. Nem tudom, mi a becsületes neve. Ez be szokott válni, egy étkezést kivált, és szomjas se lesz utána. Ha hideg van, akkor a kabát első zsebébe teszem, amíg átmelegszik. Ezt vékony kesztyűben is tudja fogni.

De volt olyan is, hogy beugrottunk a pékségbe, ahol isteni finom, puha perec van. Tej és tojás mentes. Ebből törtem neki, és elnyammogta.

Ha egyszer-egyszer ilyet eszik, attól semmi baja nem lesz, amikor hazaértek, megeteted rendesen.

10 hónaposan már amúgy is a családdal együtt evett a legkisebbem, kb. 3 óránként. Ugyanúgy kell enni adni nekik is.

2018. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
10 hónaposan joghurtot vagy üveges gyümölcsöt vittünk magunkkal, ha "útközbenre" esett egy étkezés. Meg hát ott volt a cici ;)
2018. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Egyelőre anyatejet


Bébiételt bárhol kaphat


De szeretném magam készíteni

Erre vettem kézi aprítót ( Tupperware)

Azt fog enni, ami a hozzátáplálásban épp jön...


Plusz függ h melyik étkezés jön

2018. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kisétkezés, azt egy ivólével is ki tudod váltani, pl. sütőtökkel. Az elég sűrű, hogy ne éhezzen meg 20 perccel később.
2018. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Bébiétel az mindig volt nálunk, illetve a lånyom tápszeres volt igy termoszba vittem forralt vizet, bárhol tudtam neki keverni egy adagot.
2018. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szopkodos gyumolcspure, amit itt fentebb mar irtak, illetve kolesgolyo, banan, parolt alma, ezeket vittem magammal, es ezt nyammogta, vagy megszoptattam. Ennyi idosen meg az etkezesek 2/3-ara anyatejet vagy tapszert ajanlanak, szoval nem baj, ha pont nem szilardat kap.
2018. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!