Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vágjam le a 3 és fél...

Hogyan vágjam le a 3 és fél hónapos babámnak a labújjairol a körmöt?

Figyelt kérdés
Mindig mikor hozzákezdünk a párommal jót szoktunk nevetni rajta mert mikor megfogom a kicsi lábát összehuzza a kicsike ujjait. :
2008. nov. 6. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Várd meg míg nagyon-nagyon mélyen alszik és akkor. Először csak érj hozzá a lábához, majd fogd meg, aztán jöhet az olló, így megszokja, hogy valaki hozzáér és nem fogja összeszorítani.

Üdv.

2008. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Remélem igy sikerül.

2008. nov. 6. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!! Én evés közben szoktam akkor nagyon nyugis a baba.

Apa tartja a baba fejét a cicin,én meg vágom a körmöket!! Több emberes munka ez!! :)

2008. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is alvás közben szoktam levágni. Sajna apuka hiján, egyedül, de ha egyszerre nem sikerül mind a 10 lábujjakörmét levágni a következő alváskor neki fogok mégegyszer.

Üdv. 8 hónapos picilány anyukája

2008. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

az én lánykám 6 honapos és még nem tudtam neki levágni sehogy a lábujján a körmöket csak a kezén:(

de neki lekopik amennyire kell

kaja közbe rugkapál a babám, alváskor meg felébred ha hozzáérek

2008. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!