Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babymet megszoptath...

16 hónapos babymet megszoptathatom szerintetek?

Figyelt kérdés

Görcsölt a hasam (mensi) és bevettem egy szem algopyrint. És ittam a nap folyamán 4 nescafé classicot. Tudom sokat ittam belőle, de elszámoltam :(

Lehet a koffein felerősitette a fájdalomcsillapitó hatását? Csak mert jóval később hányingerem lett és meghánytattam magam. A gyógyszer és a kávé már felszivodott.

Érzem lezsibbadtam tőle elégé!Szóval ideges is vagyok, a kezem is remeg kicsit.... Ilyen soha nem fordult elő velem!

Most azért megszoptathattom a csillagomat?

Védőnő szerint megszoptathatom, de nem tudom, hogy elég érthető voltam neki. Mert azt mondta az algopyrin minimálisan megy át a tejbe!

Szerintetek, nem ártok vele?


2010. jún. 26. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az algopyrint javasolta a dokim mikor terhes lettem!Szopi alatt is ezt "szedtem"7 hónap alatt 4*,szóval a gyógyszertől nem lesz baja a kv-ban nem tudok segíteni!
2010. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Önmagában ittam már 4-et ebből a kávéból! Csak algopryinnel igy nem. :(

Ideges vagyok...haradgszom magamra!

Köszi a választ !

Létszi valaki még irjon!

2010. jún. 26. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, főleg h már elég nagy.....szóval szoptasd meg nyugodtan
2010. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a nescafeban kb annyi koffein van a 4ben, mint 1 rendes kávéban.


Szerintem nem lesz tőle semmi baja.

Én reggelente rendes kávét iszok, soha semmi baja nem volt a babámnak, nyugodt , jó alvó.

2010. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem baj hogy én rosszúl voltam, kicsit még vagyok tőle? Akkor nem túladagolás igy?

Olyan felelőtlen vagyok!!!! Magamnak csinálom a bajt.

Köszi a válaszokat!!!! Nagyon köszi! kicsit még félek

2010. jún. 26. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az algopiryn és a kávé nem lép kölcsönhatásba,semmi közük egymáshoz.A kávétól felmegy a vérnyomásod,a gyógyszer meg fájdalomcsökkentő,lázcsillapító.De ebben a nescafeban nem sok a koffein.nyugodtan szoptasd meg
2010. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
algopyrin elég tiszta gyógyszer, a nescafféből meg csak azért tudsz meginni 4-et, mert óne hatás....ahogy előttem is írták.....igyál sok ásványvizet és egyél valamit, h jobban legyél.....egyébként a rosszullét így nem ragadós, csak ne ájulj be azért kéne enni inni
2010. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat nagyon!


Akkor nem igaz az, hogy a koffein felerősiti és elnyújtsa a fájdalomcsillapitó hatását.

2010. jún. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!