Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Artemis, Meredisz, Eliot,...

Artemis, Meredisz, Eliot, Brájen Hogy tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 27. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az Eliottal semmi gond nincs.
2018. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy az is hatalmas szegénységi bizonyítvány, hogy ez megért egy cikket. Hogy az a hír, az a különlegesség, hogy ki tudtak találni 4 hülyenevet, ez életük teljesítménye, szintén borzasztó...

Szóval így egyben az egész szituáció nagyon kellemetlen.

2018. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

Alapetőn az a hülye, aki az Artemisz ógörög nevet egy kalap alá veszi az újonnan magyarított brit nevekkel.

De nem vagyok meglepve a linket tekintve.


Eleve az Artemiszt sz-szel írjuk, én ismerek egy 37 éves Artemiszt, az apja vadász, és a vadászat görög istennőjéről nevezte el a gyerekét.


Nekem egyik sem különösebben tetszik, pont annyita nem,mint a Bella meg a Rozi, Róza, Hanna, Hanga, Annaróza, Lili és típusváltozatai, stb.

2018. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10%

Miért nehéz a gyereknek normális nevet adni, mint Dénes, Gábor, Zoltán, Mihály/ Anna, Erika, Viktória, Zita (ami Magyaroszágon nem hangzik hülyén)?

Ha külföldre születik kérdezd ott, mert nem néznek hülyének, de ha itt fog lakni és itt is születik, hogy hangzik már, hogy Lakatos Artemis?

2018. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Eliot tök jó név. Nekem tetszik
2020. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!