Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelezheti ezt sírással?

Jelezheti ezt sírással?

Figyelt kérdés

9 hetes baba, nagyjából 1 hónapos kora óta napközben minden egyes szoptatás sírással végződik... eszik eszik eszik szépen aztán egyszercsak elkezd ordítani mint a fába szorult féreg és csak akkor nyugszik meg ha büfiztetem és sétálok vele egy kicsit. Utána leteszem szépen játékok közé és akkor el is van. 2 óránként eszik nagyjából.


Szépen gyarapszik és nem is fogad el cumisüveges kiegészítést amikor így üvölteni kezd. Játszócumit viszont általában igen.


Azért sír vajon minden alkalommal mert nem akar többet enni? Vagy komfort cumizna és zavarja, hogy jön a tej?


Nem értem :/


2018. nov. 28. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fáj a hasa..
2018. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a böfitől megnyugszik, akkor biztos az feszítette.
2018. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ha a büfi a ludas, akkor ez a megoldás, gondolom zavarja a felgyülemlett levegő. Mi ha jól emlékszem pár hónapos koráig többször is büfiztettük amikor evett, szóval olyan 2-3 szünet volt a szopinál, kicsi büfi, kicsi nézelődés és utána vissza a cicire
2018. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!