Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 3 hónapos. Mindig...

A kisfiam 3 hónapos. Mindig sirassal alszik el. Ki hogyan altatja a babáját?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2 honapos koraig magatol aludt el, csak betettem az ágyba dudi es mar aludt is. Aztan ez megvaltozott egyik naprol a masikra es csak oriasi siras utan aludt el. Rajottem, hogy szuksege van egy kis ellazulasra alvas elott, igy ket percig ringatom, mindig ugyanazt az altatot eneklem es beteszem az ágyba, dudi es kijovok. Akar alszik akar nem, de magatol elalszik egy ido utan. Neked is probalgatnod kell mi valik be, hogyan lazul el, es utanna mindig ugy elaltatni, hogy tudja alvas lesz.
2014. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon fáradt, akkor a vállamra hajtja a fejét, sétálgatok vele, énekelek és hamar elalszik. Van, hogy evés után egyből alszik. És olyan is van, hogy nézelődik az ölemben és egyszer csak azt veszem észre, hogy már alszik. Vagy babakocsiban tologatom. Magától nem alszik el, akkor ő is nagyon sír, de azt nem hagyom. Ölben, ringatva, viszont hamar. :) 3 és fél hónapos A lényeg, hogy nem erőltetem, ha látom, hogy tényleg fáradt, csak akkor altatom. Volt, hogy már álmosodott el, és próbáltam altatni, na akkor ő is bömbölt. Hagyom, hogy tényleg bepilledjen, amikor már vágyik is rá, hogy aludjon. Remélem érthetően írtam le. :)
2014. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a választ! Első válaszoló ma azt is csinaltam amit Te szoktál:) fürdés,kaja,altató dal a karomba es most letettem meg kijottem a szobájából! Ami picit talán nehezebb lesz az az, h oldalára tettem,a fiam viszont csak hason tud aludni.5 perce egyedul van bent kiváncsi leszek mi lesz:)!
2014. okt. 10. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
ird meg hogy ment
2014. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak:): oldalt egy darabig elvolt aztán jelezte, hogy tegyem hasra és kebzeld nem sírt :) egy kicsit forgatta a fejet amíg belefáradt de szó nélkül majd még kicsit pillogtatott és bealudt anélkül, hogy tovabb énekeltem volna:). Köszi
2014. okt. 11. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
probald tartani az allandosagot, hogy tudja alvas jon. Orulok neki hogy sikerult, remeljuk igy is marad. En az elso lanyomat allandoan kezben altattam, es a mai napig is alvasi gondjaink vannak
2014. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A hétvégénk sajnos eleg hisztisen telt:(. Nem tudom mi az oka de alig aludt napközben:( reggel is korábban kel:( babakocsival ha elmentünk setalni csak sirtunk es ölbe jöttünk haza:( talán 3 honapos kor utan ilyen sokat változnának?
2014. okt. 12. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelni kell oket, mert most mar kepesek tulporogni. Minden erdekli oket es sok babanal ilyenkor mar nincs meg, hogy faradt vagyok alszok, inkabb meg egy kicsit nezelodik, aztan tulporog es mar azert sir mert almos de annyira, hogy nem tud elaludni.Aztan nekik is lehet rossz napjuk. A kisebbik nekem nagyon fronterzekeny, elotte egesz nap fent van, utanna egesz nap alszik
2014. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!