Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan dolgok amiket...

Vannak olyan dolgok amiket babáitoknak nagyon drágán (megbánva) ill. árát nem sajnálva megvettetek? Csak őszintén!

Figyelt kérdés
Mi Fp-os bébitaxit 16ezer az olcsóbb is tökéletes lett volna,szoptatópárna 13ezer soha nem használtuk,mellszivó 16ezer(a védőnő szerint kell,mondta a szülés elött),amit viszont nem bánok az egy szülőkormányos tricikli 28ezerért ,az nagyon jó és kihazsnálható még ha drága is volt.
2010. jún. 26. 22:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: jó hogy 7 ezerért vettünk ágyat az ikeában, nem súlyos tízezrekért. A célnak teljesen megfelel. Pelenkázni míg kicsi volt a kiságyra tehető 3 ezer forintos pelenkázón pelenkáztam, aztán mostm hogy nagyobb a szőnyegen teszem, onnan tuti nem esik le. :)
2010. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmit nem bántam meg, amit megvettem, mert amire nem volt szükségünk, mindent eladtam.
2010. jún. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én még nem szültem, van még 3 hetem, de olvasva miket irtok akkor egyenlöre én sem veszek pihenöszéket meg hintát. amugy az összes dolgot nagyon olcson, vaterán és turiban vagy büörzén vettem meg, az egy uj doldog a babakocsi de azu is csak 37000 volt hordozoval . eddig nem bánok semmit, söt szoptatos háloingem sincs meg semmi ilyenflancos dolog. van lkégzésfigyelöm és kézi mellszivom de mindegyiket negyed áron vettem használtan.
2010. jún. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Helyes! Szuperül csinálod!

Pihenőszék és elektromos hinta nélkül mi is jól megvagyunk.

Ezt a sima mezei műanyaghintát viszont érdemes megvenni.

De azt is csak olcsón:)

2010. jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én tartottam a drága játékoktól és joggal, mert a gyerek nem is játszik nagyon velük.

Egy Simba zenélő farm vált be, de gondolkodtam a FP járássegítőn is, aztán a védőnő adott kölcsön egyet és kiderült, nem kell megvenni, a gyerek tojik rá...

Szóval a gyerekkel kapcsolatban nem voltak ilyen melléfogásaim, kisebbekre meg nem emlékszem.


Magamnak vettem pár felesleges lomot:

- gyógyszertári pumpás mellszívó (nem ér semmit, a következő gyerekhez veszek Aventeset, az bevált, kölcsoön kaptam kipróbálásra),

- eldobható bugyi a kórházba (utáltam, mert nem tartotta a helyén a betétet, helyette 250 ft-os kínait vettünk, az tökéletes volt összekenni),

- szoptatós melltartót is utáltam, sima, merevítés nélküli Bellinda vált be.

- szoptatós tea (úgy puffasztott, hogy az orvosnál kötöttem ki),

- hasfájás mentesítő tea :-) a babának utálta és nem is használt.


Igazából ezek nem voltak feleslegesek, csak nem váltak be, de ahogy olvastam én még olcsón megúsztam.

2010. jún. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én ugyan nem bántam meg, és nem is volt drága, de a Chicco kocsiülést a kicsinek úgy vettük meg 37.000-ért, hogy utána efektív nem maradt pénzünk ennivalóra. Már nagyon kellett, rászántuk a pénzt, de szó szerint 2 napig azon rágódtunk, hogy most akkor miből fogunk tovább élni. Szóval így megközelítve igenis drágán vettük meg.
2010. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Micsoda felelőtlenség!!!

Először gondolkodni kellett volna...

2010. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Az összes Fisher Price játékunk fölösleges volt,és ilyen volt még a pelenkatartó vödör(úgysem gyűjtögeted napokig:))

2010. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tanuló kutyust bántam meg egyedül, nem foglalkozik vele, a pihenőszéket mi viszont jól kihasználtuk, sokszor abban etettem.
2010. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!