Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor barnult be a...

Nektek mikor barnult be a baba szeme?

Figyelt kérdés

2 hónapos és még mindig kék,világosbarnás foltok vannak benne de nem igazán tudom megállapítani őszintén milyen szín lehet inkább szürkés 😄


Apuka zöld szemű én sötétbarna,majdnem fekete. Mindenki azt mondja,hogy nem lesz barna,mert már az lenne.



(Igen igen tudom nem fontos majd lesz amilyen lesz csak kíváncsiskodom,károgást nem kérünk😄)


2018. dec. 1. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel



Bnőméknél 1 hónaposan már barna volt a fiúk szeme



Lányom szürke szemmel született


Apjának ugyanolyan van


Néha megjelenik az íriszén néhány barna folt..

De szürke

Csak világosabb, mint születésekor volt



Apukámnak is foltos szeme van csak neki kék alappal


Nekem tesómnak és anyukámnak barna van


Férjem családja kék szemű, ő szürke csak

2018. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj 5 hónapos a lányom
2018. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna szemem van, férjemé világoskék. Lányom kék szemmel született, kb. 1 hónaposan barnult be neki
2018. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki barna szemű, barna szemmel is született mindkét gyerekünk. :)
2018. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Azt olvastam, hogy 6 hónapos koráig változhat a szemszínük, utána már nem fog.

Nekem mindkét gyermekem barna szemmel született, a fiú barna is maradt, a lánynak 1 naposan kékes-szürkére váltott, és azóta is olyan neki 5,5 hónapos, szerintem már ilyen marad. Apa kék én barna szemű vagyok.

2018. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit 5-ös ír az nagyon nem igaz.

Annyi van, hogy világosodni nem fog. Sötétebb irányba bármikor változhat.

Lányom világoskékkel született, ami később bezöldült, majd 8 éves korában bebarnult.

2018. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Apa szeme kék,enyém barna. Mindkét gyerekem nagyon sötét kék szemmel született,a lányom szeme egy hónapos korára kivilágosodott apa szemszínére,3 éves azóta nem változott a szemszíne. A fiam 4 hónapos és még mindig az a nagyon sötét kék színű a szeme,mint születésekor.
2018. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Húgom kislánya átható szürkéskék szemekkel született (nagyapánké volt hasonló). Mindenki azt mondta fél év és bebarnul, merthogy mindkét szülőjének barna szeme van. Aztán letelt a fél év de semmi változás, akkor azt mondták, majd egy éves korára. Aztán azt majd 2 évesre. Na most lesz 4 éves, a szeme ugyanolyan szürkéskék mint volt mikor megszületett.
2018. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint írtam ezt olvastam egy cikkben, nem saját tapasztalat, azt is leírtam, hogy nálunk hogy volt, ezért nem kell lepontozni.
2018. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nalunk is szurke szemmel szuletett, 2 barna szemu szulotol. Aztan most 2 eves mult es vilagoskek a szeme. Nincsenek benne barna foltok. Akiknek van, az valoszinileg 3 eves koraig bebarnul. Jatszoteren sok ismeros gyereknek lett ovis korara kekbol barna szeme.
2018. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!