Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert eszik ennyit? Igy meg a...

Miert eszik ennyit? Igy meg a hasa fàj mindig màr kikészülök.

Figyelt kérdés
4hetes kisbabàm, sajnos tàpszeres az elso perctol kezdve. Màr a korhazban is sokat evett, 3440g al született, ennyivel is jöttünk haza, visszahizta amit leadott. Nos azota is egy kis zabagép. Több mint egy kilót hízott. De nőtt is szóval nem duci. Az a baj ha nem adok neki elég kajàt akkor sír, nem alszik kalimpàl kezével làbàval, tàtott szàjjal esz mindent ami elé kerul. Keze, takaró, vagy bàrmi. Cumi nem mindig kell neki. Vàltozo adagokat eszik van hogy csak 90ml de olyan is van hogy a 133 utàn még kéri. Ha sokat eszik a hasa fàj, ha nem adok neki akkor "idegbeteg". Màr nem tudom mit csinàljak. Az adagja tudom hogy kilonként 150ml lenne de ő ettöl többet eszik mar pàr napos kora óta is. Most meg megeszi a 800ml ket naponta simán.
2018. dec. 4. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki teát vagy vizet.
2018. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Adtam. Van hogy nem is issza, de ha issza is utana ugyajolyan éhes.
2018. dec. 4. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Told ki az evéseket.Ha megeszi az adagját, három óráig ne adj neki, mert nem emészti meg, csak "rá töltessz", attól fáj a hasa.

A tápszerrel nincs baj, de nehezebben emészthető mint az anyatej.

A tápszernél máshogy van mint a szoptazásnál.

2018. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Detto mint az én kisfiam volt, már 5 percenként lestem az órára mikor tellik már le a 3 óra mert annyira éhes volt mindig, doktornő meg mondta húzzuk ki az időt mert még jobban fog fájni a hasa (alapból hasfájós volt ő is ).

Sétával tudtam húzni sokszor, de hát ilyen hidegbe nem lehet órákat körözni lent sem..

Később jobb lesz, nem tudlak mással bíztatni, de nem egyedi eset a tietek.

2018. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kibirja a 3 órat az esetek nagy többsegeben. Csak akkor eszik sokat nagyon!!
2018. dec. 4. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg picit hígabbra a tápszert


Cumizik?

Cumizavaros nem lesz, vagyos bem számít nert nem szoptatod.

Lehet nagy a szopási reflexe.

Mennyit öleled magadhoz?


Szoptatás alatt egy picit több szokott lenni, mert lassabban megy le az a 100-130 ml

Amikor megitta marad a kezedben?

Lehet csak rád vágyna, nem is annyira éhes?


Persze csak tippelgetek mások tapasztalataiból is építkezve

2018. dec. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!