Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírnak ennyit a babák?...

Miért sírnak ennyit a babák? Mit tegyek? 22N

Figyelt kérdés
Szomszédba született egy baba 3 hetes. Én aludni nem tudok annyira hallani ha sír. És olyan fáradt vagyok. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2018. nov. 24. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Venni egy fuldugot. Sajnos vagy nem sajnos,de tény, hogy a babak sirnak.


Ehes, almos, melege vagy éppen elege van, vagy fazik, szomjas, unatkozik, az anyukaja kell neki, faj a hasa. Beszelni nem tud es valahogy ki kell fejeznie magat... szerintem jo nagy kocsogseg emiatt menni aztan piszkalni a szomszedot, hiszen neki hidd el még rosszabb latni a sajat kisbabajat sirni. Par hetet kibirtam en is, szomszedunknak koraikrei vannak. Aztán nekem is lett egy fiam es most mar tudom, hogy részemről jo dontes volt nem idegesiteni magamat az o gyerekein, hanem venni egy alvos fuldugot a dmben

2018. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Veszel füldugót.

A szüleinek sokkal rosszabb direktben hallgatni. Ha tudnák, megnyugtatnák. Ezer oka lehet, próbálják kitalálni.

2018. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el a szülőknek rosszabb... Nekünk is van egy 5 hetes babánk és ha késő este vagy éjszaka sír nekem is eszembe jut,hogy szegény szomszédok... Panelban lakunk,vékonyak a falak,mindent tudunk egymásról. Ki mikor megy dolgozni,mit főz,milyen zenét hallgat,mikor megy WC-re.
2018. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Füldugó, távolabbi szobába átköltözni. Semmit nem lehet kezdeni ezzel a helyzettel, majd jobb lesz idővel.


Utolsó, neked van gyereked? Hallgattál már nonstop 3 hónapig gyereksírást úgy, hogy "semmi más dolgod nem volt"? Szerinten nemleges a válasz mindkettőre. Borzasztó kimerítő és megterhelő. Már eleve az, ha csak 2-3 órát alhatsz egyszerre, de ha erre még rájön a sírás... Erre nem lehet felkészülni.

2018. nov. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod szokni, és nem ébredsz fel rá. A jó hír az, hogy nem tart örökké. Ebben a korban hetek alatt megváltozik minden.
2018. nov. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, látom törölték a választ, amire reagáltam, így a második bekezdés már nem szól senkinek ;)
2018. nov. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hat, sirni is fog meg sokat. Aztan meg hisztizni. Aztan lehet h lesz tobb es tobben sirnak.Hosszu tavon lehet h rakatnek egy extra hangszigetelest a falamra szakemberrel. Ennek koltsegeit elvileg kiperelheted beloluk, mar ha van ideged 5 evig birosagra rohangalni emiatt es meg pert is nyersz. Mivel nem tudod rendeltetesszeruen hasznalni az ingatlanodat a zaj miatt, jogilag igazad van, gyakorlatilag viszont szinte tehetetlen vagy. En valoszinuleg a szigeteles mellett dontenek, par szazezerbol megvan ha jol tudom.
2018. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk közvetlen a szobám melletti lakásban egy másfél szobás kislakásban van két 2 év alatti gyerek, plusz minden hétvégén jön vki hozzájuk, akiknek van 3 gyerekük, amiből egy kisbaba meg egy kicsit nagyobb és egy kisiskolás korú.

De hát ez van, zajlik az élet.

2018. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a két gyerek sir, az also szomszédnál a kutya ugat, a felsönél a tv bömböl. Mindenki zavar mindenkit. És akkor mit lehet tenni? Öljük meg egymást? Inkább mindenki probálja elviselni a szomszédait.

Egy siro baba ellen nem tehetsz semmit,megszivtad, ez van. Vegyél füldugot vagy költözz el. Majd ha neked lesz gyereked,neked sem esne jol ha kurogatna a szomszéd h hangosan bög a babád.

2018. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!