Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol van olyan...

Debrecenben hol van olyan lehetoseg ahol adnak a babarol fotot?

Figyelt kérdés

Berettyoujfaluba voltam nogyogyasznal es ultrahangon azt mondtak ok nem adnak kepet fotozni sem lehet,menjek babamoziba. Meg csak 7 hetes vagyok egy kepet szeretnek meg most paromnak hogy lassa a piciket. Babamoziba kesobb szeretnek menni. Debrecenben tudtok olyan helyet ahol lehet kerni csak egy kepet is? Kerestem googlen de ott csak csomagban hozza ki... :(


Köszönöm szépen aki valaszol.



2018. dec. 5. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nobilis ultrahang
2018. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, vagy magánrendelésre mész, ahol adnak képet, vagy elmehetsz babamozizni is. A nobilis-nél biztosan lehet képet kérni babamozizás nélkül is, mert lehet külön vizsgálatot kérni.

A Klinikán nem adnak, nincs gép, fotózni szintén nem tudsz, mert még te sem látod a monitort, olyan hülyén van megcsinálva. A Kenézy nem tudom hogy van ezzel. Az OTI-ban régen lehetett fotózkodni, de oda meg elvileg csak helybéliek mehetnek.

2018. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhesgondozasra ha jarsz a 13. heten adnak a kotelezo ultrahangon (bpn adtak, bar eleg silany minoseg). Bar remelem az megvan, hogy het hetesen egy kis potty latszik csak belole ugye?
2018. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy csak annyi, de paromnak az is nagy elmeny lehet! :)
2018. dec. 6. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!