Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel betekeredett a babám a...

Éjjel betekeredett a babám a plédjébe. Mikor felkeltem hozzá és megláttam őt a kis fejét teljesen betakarva halálosan megijedtem. Azóta nem tudom túltenni magam szerencsére nem lett baj de kikészültem. Az én hibám?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 15:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
A babád vagy te nem szereted a hálózsákot?Nálunk is volt egyszer ilyen pedig baba pléden kivül semmi nem volt a kiságyba,azóta csakis hálózsákba alszik,elöször nem szerete de hózzászokot.
2018. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én se szerettem a normál babahálózsákot, főleg mikor már kezdett forgolódni, és én inkább vettem olyan hálózsákot aminek lába van, jobban tud benne mozogni, forgolódni és amióta járni tud azóta abban se akadályozza meg lefekvés előtt/vagy reggel mikor még nem öltöztettem át.
2018. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Kedves Mókuska. Én nem haragszok. De egy kicsit kiforgatod és túl gondolod. Olyanok lesznek, hogy a szívinfarktus kerülget. Vagy nálad nem? Sikerül tökéletesen minden pillanatban minden? Tökéletesen tudja, hogy elcseszte sztem ha nem szólsz be neki is tudja, hogy ilyet többet nem csinál. De kismillió dolog fog még történni ami miatt baromi szar anyának érzi magát. Erre ment a biztatás és sajnálom, hogy ennyire szúrja a kis szemed
2018. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolso. Az volt a kerdes, hogy az o hibaja volt-e? Most mi ertelme azt irni, hogy neeeeeem. Megis kie lenne??? Es hidd el en is hibaztam, nekem is leesett a kanaperol a gyerek, mert nem voltam eleg gyors, mert serult volt a labam es nem ertem oda. Semmi baja nem lett, de lehetett volna. Es tudom, h az en hibam volt, senkitol nem varom, h azt mondja, hogy nem! Es ez nem tulzas! Egy ilyen takaros eset a legtobb esetben vegzetes, akar elhiszed akar nem. Nem lehet elbagatellizalni. De mondhatjuk neki azt is, h jaaaj, ne aggodj, ilyen mindenhol elofordul, biztos veletlen volt, hasznalj takarot. Ne viccelj. A kerdezo nem szar anya, biztos mindent megtesz a babajaert, de attol ez meg az o figyelmetlensege. Mert a gyerek felre fog nyelni, el fog esni, beveri a fejet, de ez nem ugyanaz, minthogy takaroval a fejen talalod meg az ejszaka kozepen. Nem vitatkozni akarok, de sztem ez komoly dolog. Ezt a sztorit epp par napja olvastam: [link] Ott is ez volt.
2018. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Érdekes, kérdezed hogy a te hibád- e? Miért, szerinted kinek a hibája? Ki rakta oda a takarót? Ha a szomszédasszony jött és takarta be , akkor az ő hibája igen, annak a hibája aki berakta az ágyba a takarót. Jó, hogy nem lett baj.
2018. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
Milyen pléd volt ez? Az én babàm utálta a hálózsákot, de ha a plédjét az orromhoz nyomtam akkor is kaptam levegőt, kipróbáltam. Vastag, műszálas veszélyes, igen, de azért ha egy vékony babapléd a fejére kerül nem kell ilyen tragikusan felfogni. Az én fiam hónapokig csak úgy tudott elaludni hogy az arcába húzta a takaróját. Láttam hogy kap levegőt, amikor elaludt levettem. Volt nemrég egy ilyet baleset Amerikában, de ott két takaróba is belegabalyodott a baba. Lényeg hogy ha hideg van, akkor is maximum csak vékony pléd és alá hálózsák vagy jobban felöltöztetni.
2018. dec. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nalunk olyan volt, hogy szoptatas kozben elaludtam, koztunk volt a baba, amikor frlebredtem, akkor takaronk alatt volt teljesen valahogy, nem volt kint a feje.

Megijedtem, de sokkot nem kaptam, aztan mindig ugy szoptattam, hogy a baba feje erte az agy vegen a fat, hogy ne tudjon megint a takaro ala kerulni, ha megint elaludnek.

2018. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
Az se mindegy mekkora a gyerek..de....tejoeg, mik vannak. Ugy latom ez itt mindenkinel elogadott, hogy a baba feje itt-ott neha napjan a takaro ala kerul...😳
2018. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%
Te jó ég mik vannak, csukjunk mindenkit börtönbe aki betakarja a babáját..ugyanmár
2018. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%
Ilyet ki mondott? A betakarja nem egyenlo azzal, h majdnem megfullad a gyerek🤦‍♀️
2018. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!