Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel betekeredett a babám a...

Éjjel betekeredett a babám a plédjébe. Mikor felkeltem hozzá és megláttam őt a kis fejét teljesen betakarva halálosan megijedtem. Azóta nem tudom túltenni magam szerencsére nem lett baj de kikészültem. Az én hibám?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 15:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Amugy ha ilyen esetben megfullad, lehet, h ott kotsz ki....
2018. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%
De vegyetek ugy h nem mondtam semmi. Elnezest kerek mindenkitol, modositom a kommentem: kedves kerdezo, nem a te hibad, ne aggodj, ez teljesen normalis, h a babad ejjel beletekeredik a takaroba, mindenhol elofordul, nem lehet gond belole. 😄
2018. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem, dehogyis, ez az én hibám..

Mókuskának meg igaza van, akár tetszik másnak akár nem..

2018. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
NEM fullad meg attól hogy a fejére kerül, nyilvàn senki nem tesz rá vastag paplant. Nem zár légmentesen, próbáld ki. Az egy hetes baba meg nem fogja a fejére húzni.
2018. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit elmentél rossz irányba. A babád esésének akkora esélye volt, hogy tragikus kimenetele legyen mint az,hogy a kérdező babája beletekeredett abba a paplanba. Ezek SAJNOS olyan dolgok amik bármelyik pillanatban megtörténhetnek. Mókuska magas lórol oktat mindenkit linkelget. Igen vannak ilyen esetek. Hidd el egy esésnel is de hál isten nem minden naposak. Nem kell egyből szívgörcsöt kapni azon, ha valaki nem kioktatja a másikat, nem rémisztgeti, hanem támogatja.
2018. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
hogy vagy te és baba azota?
2021. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!