Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amerikában élünk. Szerintetek...

Amerikában élünk. Szerintetek milyenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Iker babáink lesznek. Lassan 4 éve élünk kint Amerikában.


Faith-Phoebe név szerintetek milyen?



2018. dec. 9. 15:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Faith Maya Morgan

Phoebe Mariah Morgan

Ezekhez mit szóltok?

2018. dec. 10. 19:13
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

A Phoebe szerintem nagyon szép!

De én is javaslom a kettő nevet, akár úgy, hogy nemzetközi, akár úgy, hogy magyar.

(Bár személy szerint javaslom a görög, latin és héber eredetűeket, a többségnek van angol és magyar megfelelője is. Pl: Jászon - Jason; Zsófia - Sofia/Sophie (spanyol vagy angol átírás); stb.)

2018. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nevet kellene adnotok ami Magyarorszagon es Amerikaban is hasznalatos. Pl Andrea, Viktoria, Julia, Erika, Patricia, Rebeka, Jennifer...

Mi is Amerikaban elunk, felesegem amerikai es neki egy magyar nev tetszik amit az amerikaiak nem ismernek de o kulonleges nevet akar ha babank lesz. En attol tartok hogy szegeny gyereknek egesz eleteben lekell betuznie a nevet mert nem tudjak majd az amerikaiak hogyan kell irni, mint ahogy nekem is minding betuznom kell mert sokszor elirjak.

2018. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Lady Beth ***** válasza:

Hááát nem vagyok oda értük, főleg hogy ha ide akartok vissza jönni, ezek a nevek nem igazán lesznek jók.


A Maya (Maja) es Mariah (Mária) már inkább.


(Egyébként Phoebe a görög mitológiában egy titán, Apolló és Artemisz nagymamája.)

2018. dec. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azon gondolkoztunk a párommal, hogy megcseréljük a neveket:

Maya Faith Morgan

Mariah Phoebe Morgan

Így Európában is nyugodtan használhatják és, így majd ők eldöntik, hogy melyik nevüket fogják használni.

2018. dec. 11. 12:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez utobbi szerintem jó döntés.

Maja és Mária lesznek itthon ezekből.

2018. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!