Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9honapos kisfiamnak 4foga jön...

9honapos kisfiamnak 4foga jön egyszerre, hogyan segíthetek Neki?

Figyelt kérdés

Dentinox és Babyanaftin van itthon. Mindkettő használ, de ugye kevés ideig.. KB max 1 óra.

Szirupot ilyenre érdemes adni? Neki még egy foga sincs most megindult 4 és szerintem az 5.is lassan, mert felvan puhulva meg egyhelyen neki, de az meg nem fehéredik/dudorodik sem hasonló.


Kúpot vagy szirupot ti szoktatok adni? Legalább éjszakára lehet!?


2018. dec. 11. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Nappal én is próbáltam a kencékkel kihúzni, de estére szirupot kapott, volt, hogy 3-4 napig is.


18 hós most jön a 4.szemfoga, nagyon szenved, ma délelőtt is kapott szirupot, mert nagyon kínlódott.


Minden fogával megszenvedünk, még ezen kívül 4 és vége...már alig várom, hogy az összes kint legyen.

2018. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is turbó fog növesztő. A felső négy metszőfoga egy héten belül bújt ki, éjszakára adtam neki nurofent, amikor este már nem akart enni és látható volt hogy fájt neki, hogy tudjon aludni, de még igyis sokszor felsirt keservesen. Napkozben pedig dentinoxxal, és anaftin babyvel kenegettem neki. Ez kb 9 hónapos korban lehetett, most 15 hónapos, most kezdi a következő fognovesztesi sorozatot, 3 szemfog egyheten belül, következő héten három örlő fog... Brutális, enni alig eszik, sír, mindent rág, minden baja van szegénykémnek. Estére szoktam adni szintén nurofent, napkozben meg kenegettem neki. Kitartást nektek erre az időszakra.
2018. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Hát igen. Kitartás kell bőven.

2018. dec. 11. 20:36
 14/15 A kérdező kommentje:
Kapott szirupot este, így aludt 3,5 órát egyben aztán minden ment tovább ahogy szokott.. És ugye 8kor elalszik, nekem fél 10mire vagy 9ora mire ágyba kerülök, így lehet h ma úgy csinálom hogy éjfélkor kap egy adag szirupot, vagyis 2,5ml kaphat én 2milit adtam.
2018. dec. 12. 11:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Folyékony propolisszal próbáltad már? Nagyon-nagyon jó gyulladáscsillapító, ráadásul 100% természetes! (Vattapálcikára rácsepegtetsz és átkened vele ott az ínyét, de mehet akár közvetlenül rá is. :) )
2018. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!