Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9honapos kisfiamnak 4foga jön...

9honapos kisfiamnak 4foga jön egyszerre, hogyan segíthetek Neki?

Figyelt kérdés

Dentinox és Babyanaftin van itthon. Mindkettő használ, de ugye kevés ideig.. KB max 1 óra.

Szirupot ilyenre érdemes adni? Neki még egy foga sincs most megindult 4 és szerintem az 5.is lassan, mert felvan puhulva meg egyhelyen neki, de az meg nem fehéredik/dudorodik sem hasonló.


Kúpot vagy szirupot ti szoktatok adni? Legalább éjszakára lehet!?


2018. dec. 11. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg Viburcol kúp homeopátiás. Nézzél utána.
2018. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A Babyanaftin lehet használni neki sűrűn, nincs olyan kikötés, hogy csak napi 4-5 alkalommal kenheted és alapvetően nem kemikália.Ha az használ és éjszaka csak 1-2 alkalommal ébred meg akkor ne használj szirupot, mert csak feleslegesen ,,eteted" vele.Adj neki rágókákat had rágjon minél többet azzal is ,,kopik" a fog fölül az íny és hamarabb túl lesz rajta.

Nálunk is 4 fog jött a kicsinek egyszerre és most is 4 jön lekopogom eddig csak egyszer volt szükség panadol babyre mikor egyszerűen nem bírt máshogy elaludni és csak sírt ,sírt.

2018. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen szirupot adok neki, nem hagyom szenvedni.
2018. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Éjszaka óránként ébred 1 hete. Szóval kissé ki van már a bundam... Nagyon fáradt vagyok. Nappal másfél órát alszik, eddig 2, 5ot aludt.


Ezért érdeklődnék hogy éjszakára szirup használhat e vagy semmi értelme

Viburcol kúpot próbáltam eddig, vagy három napig kapta de semmi értelmét nem látom. Nem segít. Nem akartam kemikaliat adni de most úgy érzem mindketten jobban járnánk ha éjszakára kapna legalább egy fél adag szirupot. Algoflex baby es germicid kúp van itthon, meg Nurofen kúp. Nekünk a Nurofen szirup nem válik be. Vagyis egyszer beteg volt, nem vált be. Lázat se vitte le és fájdalmat sem csillapított.akkor vettem az Algoflex babyt.

2018. dec. 11. 13:18
 5/15 A kérdező kommentje:

Dentinox az igazi, de ugye 3 alkalommal lehet használni. Vagy 3-4 már Nemtudom. Én 2-3x használom neki nappal és ha kell 1x éjszaka, és általában kell..

Koszi mindenkinek

2018. dec. 11. 13:20
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbáltad úgy, hogy este fekvés előtt kened be a Dentinoxal? Hátha úgy jobban alszik éjjel.

Mondjuk nálunk alapvetően óránként egyszer kelt minimum születése óta így a fogzás során nem tapasztaltam a változást.A nappali alvás az nem biztos, hogy a fogzástól van lehet az időtől és az alvási szokásai is változnak ennyi idős kor körül viszont ha úgy érzed ,hogy kell neki adjál éjszakára, mert ha végig aludta ezelőtt akkor nyilván a foga miatt szenved éjszaka.Ha egy hete tart talán hamarosan túl is lesztek rajta:)

Kitartás.:)

2018. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen szinte már napirend része. De úgy is másfél órát húz ki.. Reggel kenem neki dentinoxxal meg délután amikor szenved :/ aztán este és ha kell ejszaka. :(
2018. dec. 11. 13:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Kisfiam születés óta 2orankent ébredt max 3 Szval nagy alvási nálunk sincsenek se ez már brutal
2018. dec. 11. 13:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Adj neki fájdalomcsillapítót, semmi baja nem lesz, az én lányom lázas volt ennyi idősen, napokig kapta a lázcsillapítót, fura, hogy a nurofen nem jön be, mert az erős viszonylag.
2018. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet éjszakára persze, én szirup párti voltam, a nagynál sose volt gond, de a kicsi nem fogadja el (a cseppet sem), így neki kúp opció csak. Napközben gél-figyelemelterelés, azért én nem akartam folyamatosan napokig gyógyszerezni őket. De éjszaka nagyon sírtak, aztán másnap szegény gyereknek ha a fogzás nem lenne elég gond, még álmos is lenne, inkább nem ha nem muszáj. Én is beveszek valamit éjszakára, ha nem viselem.
2018. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!