Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislanyom 1 honapja szuletet...

Dzsamillaaaaaaa kérdése:

A kislanyom 1 honapja szuletett. Koraszulott. Mar itthon vagyunk es most 2 kg. Mikor vihetem utcara amikor szeretnem? Mi kell ahoz hogy biztonsagosan vihessem oda ahova akarom?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 15:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szipog most igy estere.. mit csinaljak?? Baja lehet ha megfazhatott??
2018. dec. 11. 22:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi hazahoztuk a koraszülött babáinkat hétfőn, szerdán már taknyosak voltak. Nekünk tenger vizes orrsprayt es gyakori orrszívást ajánlott a gyerekorvos, mást nem. De ők már 2,3 es 2,8 kg-k voltak és már átléptük a kiírt születési dátumot. En azért elvittem őket orvoshoz, mert kettőjüknek születés után tüdőgyulladása volt és úgy voltam nyugodt, ha meghallhatja őket a doki. De semmi baj nem volr, csak egy elhúzódó nátha.
2018. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én kisfiam is korababa. Ő 2230 g- mal jöhetett haza. Nekünk azt mondta a neonatológus, hogy kb egy hét után vihetjük ki és akkor is fokozatosan. Először 10 percre, utána 20- ra és fokozatosan növeljük az időt. Olyan helyre, ahol pedig több emberrel is találkozhat, bevásárlás, étterem, oda azt mondta, hogy kb korrigáltan 1 hónaposan. Ha náthás, akkor én elvinném orvoshoz, lehet, hogy csak azt mondja, hogy szívd az orrát, de engem is megnyugtatna. Én is koramami vagyok, biztos, hogy csak ekkor lennék nyugodt, vagyis így voltam csak nyugodt és vagyok nyugodt most is. Amúgy én is a tengervizes sóoldatot és az orrszívást ajánlanám.
2018. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem muszáj ne grasszálj vele,híg nem érik picit az immunrendszere. A másik,amit erősen javaslok egy snuza légzésfigyelő folyamatosan.
2018. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!