Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krém vált be nektek...

Milyen krém vált be nektek ekcémára?

Figyelt kérdés
1,5éves a kisfiam,a védőnő most a La roche posey Lipikar testápolót ajánlotta.
2018. dec. 12. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen, amíg az ok nem volt meg.
2018. dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a krém vált be, amit ajánlottak Nektek is:).
2018. dec. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy tudom bőrgyógyász javasolhat csak krémet, ki tudja milyen fajta ekcema. Lehet h segít de az is lehet, csak ront a helyzeten.
2018. dec. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az okot tudjuk, vagyis leszűkítettük két dologra hogy mitől lehet. Addig amíg ki nem növi szeretnénk valamivel kenni neki hogy ne legyen száraz a kis bőre. Kedves 2es, a pumpásat használjátok vagy a sima tubusosat?
2018. dec. 12. 06:40
 5/10 anonim ***** válasza:
La Roche Posey és az Eucerin is bevált ( éppen aktuális terméke erre)
2018. dec. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sanatopic, gyerekorvos javasolta.
2018. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4,5 évesem atópiás, neki jó a la roche lipikar, 2 évesnek amikor már előjön az ekcéma akkor csak a bőrgyógyász által felírt szteroidos krém. Semmi más nem használ. Bepanthen ekcéma krémje semmi, pluszban csípi is. Ha nem tombol az ekcéma, bőrgyógyász által felírt testápolót használok neki (fürdetőt is azt.) Puha a bőre tőle. A la roche lipikar testápoló a törzsét szárította nagyon, azért váltottam nála.
2018. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elocom és Advantan. Szteroidosak de 1-2 alkalom után rendbe teszik a bőrét. Csak akkor használjuk amikor nagyon muszáj. De csak halkan jegyzem meg, hogy én 3 hónapos koromtól kezdve ekcémás voltam, és sorra írták a különböző krémeket.Egyik sem használt, majd kiderült 25 évesen, hogy allergiás vagyok a krémek egyik segédanyagára, és csak kenőcsöt használhatok.
2018. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Ceumed Baby Lipo Krém vált be. Van Lipo testápoló balzsam is, elvileg ugyanaz az összetétel, csak az állag más, de az egyáltalán nem vált be a fiamnál.
2018. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Három hónapos korom óta ekcémás a kezem, nekem csak a tengeri só használ. Pennybe lehet kapni görög tengeri sót, abba kell áztatni. Ha kicsinek sebes a keze, csípheti, de begyógyítja a sebeket is.
2019. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!