Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyerekem bőre brutál száraz...

Gyerekem bőre brutál száraz ekcémára vagy allergiára gyanakszik a doki, anyatejes baba ezért nekem diétáznom kell! semmi tejtermék, tojás. Kinek mien krém vállt be?

Figyelt kérdés

Szteroidos krémet már nem akarok mert már 2x kapott és nem használt. Sajnálom szegényt mert nem tudhatom fáj neki vagy viszket.


Védöoltást ki miem plusz ajánlotatt adott be?


2016. nov. 4. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Vedooltas???? Ekcemara ???

Olyan tudtommal nincs mivel ezer oka lehet ...

A lanyom a hidegre allergias, arra milyen oltast adnal ?


Olyan apolo krem kell ami hidratal de egyben ved a tovabbi kiszaradastol, lehetoleg gyogyszertari mert abban nincs plusz adalek etc.

Naponta 2x vegig kened

Furdes 2 de inkabb 3 naponta gyors lemosas formajaban

Ugyanis akar hoszed akar nem a viz nagyon szaritja a boret

Nem faj hanem viszket neki nagyon azert kell a krem

Fajni akkor fog ha mar sebes !

A megemelt d es c vitamin jo lehet es a sok napsugarzas a kezelendo borfeluletre

Olyan ruhazat ami nem passzentos vagyis do es nem dorzsoli a boret

A meg nem.maszik akkor egy kozepesen meleg halozsak a legjobb

Ha mar igen akkor bovebb rugi

A harisnyat szuk ruhakat felejtsd el mer nagyon irritalja a boret


En minden telen kuzdottem a lanyommal amig kicsi volt most mar 14 eves hal istennem mar eleg az apolo krem napi 1x es megfeleolen laza ruhazat

2016. nov. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja annyi meg h nem feltetlen etelallergia valtja ki az ekcemat ... Siman lehet h pl a hideg vagy meleg vagy textilfele de bizonyos popsikremek is vagy mas kozmetikum vagy pl a mososzer oblito de az is lehet h a te illatszered

Akar a pelus is lehet a gond ...

2016. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bioderma krémek??
2016. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bioderma atoderm termékcsaládból vegyél hidratáló krémet és fürdőolajat. 2,5 éves a fiam, sok mindent kipróbáltunk eddig, de ez a legjobb. Ami nálunk sokat javított a fiam állapotán, hogy elhagytuk az öblítőt. A gépbe azóta csak ecetet öntök az öblítő részbe.
2016. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Keresd már meg az l és az y betűket! Most rakd egymás mellé...
2016. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos a Sanatopic krémet ajánlotta, szín- és illatanyagmentes, tényleg nagyon jól hidratál. Ekcémás foltok is voltak a gyerkőc combján, ezeket is szépen eltüntette. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég. Nekünk bevált.
2016. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban anyu körömvirág krémmel kente be, attól 2 nap alatt elmúlt.
2016. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló helyzet, az apjának is ilyen volt, kinőtte. Kenni kell sima testápolóval, nekünk az Eucerines jött be, mellé a fürdető is fontos.
2016. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Védőoltás az már másik kérdésnek szántam!

Rota, bárányhimlő,agyhártya ki mit adatott be pluszban a kötelezők mellé?

Köszönöm akik segítő szándékkal írtak nem a helyesírást kommentelték!

2016. nov. 4. 10:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a linola fett vált be (szteroidos krémek semmire nem voltak jók, pedig a bőrgyógyásznál sok mindent kipróbáltunk). Van belőle fürdőolaj, ill. krém is. A fürdővizébe mindig tettünk, majd bekentük, pár hét kellett, hogy elmúljon, most már csak azt ujjbegyein jön ki néha, arra gyógyszertári kevert krém vált be. Ill. fürdésnél szintén a gyógyszertári kevert fürdető vált be.

Most a 3. babánknál is előjött pár hetesen, szó szerint hámlott a bőre, az orvos még csak a gyógyszertári kevert fürdetőt javasolta úgy hogy fürdés előtt jól bekrémeztem vele a testét (főleg a problémás részeket), mint egy testápolót és utána fürdettem csak le (mondjuk ugye azt alapból is így kell használni, csak most nagyobb mennyiséget kentem rá). Szintén pár hét alatt rendbejött, úgyhogy remélem neki nem is kell majd mást használni.

2016. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!