Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Francia kapcsos fulbevalorol...

Francia kapcsos fulbevalorol velemeny?

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha lehet kerüld el. Évekkel ezelőtt vettem magamnak és nagyon sokszor kikapcsolódott. Még attól is ha levettem a felsőmet. Azóta hagyományos kapcsos van és azzal semmi gond
2018. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor 1 eves babanak semmikepp??
2018. dec. 12. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Most írták,le hogy még felnőttnek sem jött be,akkor értelemszerűen nem túl szerencsés választás babának sem.
2018. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem ajánlom én sem ,mi két párral is hagytunk el.aztán elől kapcsolósat vettem az még soha nem esett ki neki 5 éve alatt.
2018. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Én azt kaptam picinek és rühelltem. 6 éves koromig kellett ilyet hordanom és valóban nagyon sokszor kikapcsolódott. Gyűlöltem minden pillanatát, mert nagyon fájt mikor anyu visszakapcsolta (ugye kicsi gyerek, kicsi fül, nem lehet rendesen megfogni).
2018. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Az én kislányomnak olyan van, lassan 9 hónapos, meg egyszer sem kapcsolódott ki. Volt elöl kapcsolós 2 hetes koráig, azt pont azért vettem ki,mert bele akadt még a cumi is.
2018. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

3 éve van a fülembe folyamatosan és eddig egyszer sem kapcsolodot ki

a lányomnak két éve ugyan ez a helyzet


nem is értem h kapcsolodhat ki mikor még nekem sem megy könnyen ...

2018. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
7 éve hordja a lányom, még megvan. Az elején volt vele gond, állandóan kikapcsolódott. Visszavittük, megcsinálták, azóta stabil.
2018. dec. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha neked az tetszik, vegyél olyat. Bármelyik fülbevalót ha többször kikapcsolódik vissza kell vinni az ékszerüzletbe és állítanak rajta. Mi a sima karikát is vittük már.
2018. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen az tetszik,Csak most valami miatt tartok tole h szurna a fule mogott.


Koszonom a segitseget :)

2018. dec. 14. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!