Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen benti lábbelit adtok...

Milyen benti lábbelit adtok 2év körüli gyereketekre?

Figyelt kérdés

Jelenleg Liliputi puhatalpút hord, de pont 2 méret között van a lába, és az elôzôt nagyon szerette, ezt meg nagyon nem. Kicsit nagy még neki. Nincs padlófûtésünk, így valamit adnék rá a zoknin kívül. Mamusz esetleg?

Tudnátok képet vagy linket is küldeni? Vagy márka nevet?

Privátban is jöhet akár.


Köszönöm!


2018. dec. 14. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vastag,csúszásgátló zoknit adok rá 2 és fél éves.

Kik-be,takkoba most nagyon jók vannak jó áron, és olyan vastagok hogy nem fázik benne a lába hiába járólap van meg parketta,nálunk sincs padlófűtés.

Papucsok,mamuszokat mindig leszedi, nem tűri meg a lábán.

Ha nagyon aggódsz esetleg még vehetsz varrás nélküli szőrmés zokinak így második zokninak, vagy zoknicipőt.

2018. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vékony zokni vagy harisnya és rá egy vastag, csúszásgátlós vagy bőrtalpú zokni. Padlófűtés és sajnos rendes szigetelés sincs, hideg a kő a nappaliban, de sosem volt még beteg emiatt.
2018. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Lábról nem lehet felfázni, ez megint csak egy tévhit.

Az enyém nem visel el semmit, bent a zoknit sem , mezítláb van mióta megtanult járni, azaz három éve. Nincs padlófűtés, soha életében nem volt még beteg.

2018. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy fel fog fázni. De nekem sem kellemes a hideg kövön, parkettán járni, fôleg télen. A gyerekemet sem fogom így lerakni.


Köszönöm a többi ötletet.

2018. dec. 14. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező , én csak megjegyeztem mert sokan a mai napig nem tudják. Hidd el , én is adnék a gyerekemre zoknit vagy papucsot vagy akármit de egyszerűen nem viseli el nem ragaszthatom a lábára.
2018. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok 🙂
2018. dec. 14. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Zoknit adok rá, az sem marad a lábán.

Gumi klumpája van, olyan 10 percet talán rajta is van....

2018. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom másfél éves és szandál van rajta. Zokni és mamusz repül, nem tűri meg magán, a szandáljában viszont szívesen van :)
2018. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányomnak Kik-ben vettünk szobacsizmát. Jó vastag és meleg, nem szorítja a lábát. De közben sajnos mezitlábozik is. Nehéz róla leszoktatni, ezt tűri meg a legjobban.
2018. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!