Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engednétek testvéreteknek...

Engednétek testvéreteknek hogy vigyázzon a gyereketekre ha a barátnöje utál titeket meg a babát? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tesom barátnöje pár honapja kijelentette hogy utál engem meg a babámat (nem ártottam neki semmit, egyszerüen ö akar a legfontosabb es mindig a középpontban lenni.nekem meg jo a viszonyom tesommal es a baba meg természetesen a középpontban van, ezért utál minket) ott mernétek hagyni pár orara egy fél éves gyereket?
2016. okt. 14. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha a tesód otthon van, igen. Ha csak a barátnője, akkor nem
2016. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak a tesod van jelen, akkor igen. Amugy, ha a csaj is ott van, akkor nem.
2016. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem. FÉl évesen csak anyósomra, vagy a férjemre mertem bízni.


De ha tesód "tapasztalt", és megbízol benne, akkor hagyd, hogy vigyázzon rá. A barátnőt meg letojnám. Nyilván nem fog ártani egy babának csak azért mert utál (hacsak nem klinikai eset...).

2016. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

de a tesód nem reagált semmit erre a kijelentésére..??

Ha úgy érzed hogy ártana valamilyen módon neki (te is mered jobban) akkor ne vigyázzon rá a tesód-úgyhogy a b.nője is ott van.

2016. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha a barátnő is ott van, akkor nem. De én inkább a mamákra bíztam ha muszáj volt vagy apára ha nem dolgozott és nekem mondjuk orvoshoz kellett mennem.
2016. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem hagytam senkire fel eves gyerekeimet. Akik utalnak, rajuk plane nem biznam.
2016. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) de nem akarom ràhagyni. Tesom mondta többször is hogy szivesen vigyázna rá egy kicsit. Ö szereti nagyon.
2016. okt. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!