Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról mikor...

Mit gondoltok arról mikor valaki felrakja a pozítiv tesztjét netre? Normális hogy ennyire bepillantást enged az embereknek az életébe?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom jó hogy nem a sikeres aktust is megörökítették a social médiának..

Én nem raktam fel ilyet csak 13 hetesen egy képhez hashtagbe hogy terhes vagyok ennyi.

De igazából visszagondolva még ez se tartozik boldog boldogtalanra.

Ráadásul már nem azért de rögtön egy pozitív teszt nem jelent semmit.

Először orvos hogy egyáltalán jól tapadt e il.élő baba.

Másrészt meg basszus az első 3 hónap még nagyon bizonytalan..

Ha valami baj van akkor elég a trauma mellette még egy kellemetlen "hírvisszavonás"szerintem borzasztó megterhelő.

Meg szerintem egy pisivel mártott teszt bőven az intim és a "nem kíváncsi rá mindenki" kategória ..


2018. dec. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az ő dolga. Én semmit nem teszek fel fb-ra, és nem is nézem az üzenőfalat, így nem idegesít ha más telepakolja. Gondolom, ha elvetélne azt is szeretné megbeszélni másokkal közösségi oldalakon, tőlem ez távol áll, de lehet másnak ez így normális.
2018. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyílván az ő dolga.

De józan észtek hülyeség.

2018. dec. 20. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még olyat, hogy már pár hetes terhességnél feltöltöttek volna ilyen képet. Visszamenőleg igen, de akkor már rég túl voltak az első trimeszteren.
2018. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A terhesség bármelyik szakaszában történhet bármi, meg szerintem eleve nem odavaló.

Nekem alapból sok mikor valaki gyakorlatilag az első UH képtől kezdve tudósít a gyerek növekedéséről. Szerintem az így felnövő gyereknek, önszántán kívül gyakorlatilag semmilyen intim szférája nincsen.

Múltkor egy teljesen meztelen 2 éves kisfiút jelentettem a facebookon. Komolyan nem hiszem el, mikor lassan már minden sarkon van egy pedofil akkor még kirakom a gyerekeim meztelen fényképét is nekik....

2018. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég sokan jelentették be a közösségi oldalon az ismerőseim hogy jön a baba, de sose láttam még olyat hogy valaki kitegye a pozitív tesztjét.
2018. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na a másik igen a meztelen babatestek.

Főleg mikor még a nemi szervek is látszódnak.

Egyrészt pedofil a világ másrészt meg felnőve kellemetlen

2018. dec. 20. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!