Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek ha kritizálják...

Hogy kezelitek ha kritizálják a babátokat? Én egyszerűen kiborulok és elküldöm az anyjába bárki legyen az, még ha poénkodik is! Egyébként gyönyörű a babám, ( nem csak nekem ) nem értem miért kell felnőtt embereknek bántani egy kisgyereket? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Hát én sem kezelem kedvesebben az ilyeneket. Egy anya mindig oroszlánként véd, de egyébként is gyökérség bármi rosszat mondani egy gyerekre!!! főleg egy babára!!!
2009. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Én nem küldök el senkit sehová,csendben tűrök aztán ha elment az illető akkor kiborulok.Tudom,hogy ez így nem jó de próbálom úgy felfogni,hogy csak az kritizál akinek nincs gyereke vagy amelyik irigy!Az én babám is gyönyörű szép mégis hallom a kis fülére a megjegyzés hogy eláll.Hát vannak tuskó emberek sajna.Ne foglalkozzunk velük.
2009. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Engem még az is felidegesített, amikor egy sétánk alkalmával egy idegen, szembejövő járókelő beszólt, hogy nem fázik a kicsi keze? Tél volt és nem volt kesztyű a kezecskéjén, egy icipicit kilátszott a kabát ujjából. Mi köze hozzá?

Miért, miket szoktak mondani a kicsidre?

2009. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Lekövérezik. Igaz 6 hósan 9 kg és 72 cm, de nem hájas, szép arányos! Múltkor lecigányozták, csak mert barna a haja, meg a szeme! A bőre egyébként hófehér! Na ezen akadtam ki a legjobban!
2009. ápr. 14. 21:52
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
A második vagyok.Dettó.6 hónapos 9 kiló felett van és rövidebb mint a te picurid.Nekünk is barna a hajunk fekete a szemünk:)És mi is kövérek vagyunk:)
2009. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Ja ez a kesztyűs sztori velem is megtörtént, csak az én gyerekem rühelli a kesztyűt és mindig leszedte magáról. A másik ami idegesített télen, hogy kilóg a gyerek füle, biztos középfül gyulladása lesz... Pedig csak nézelődik szegénykém jobbra s balra és elmozdul. A kinézetére még nem tettek megjegyzést, de ha ezt tennék biztos agyon vágnám az illetőt. Nekem mindig meg akrják venni, meg múltkor egy szipirtyó el is akarta lopni. Ez is mennyire felháborító!!!!!
2009. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%

Én sem tűrőm jól, ha "bántják" a kisfiamat. Az én kicsim egy gyönyörű, arányos, nagy baba. 6 hónapos, eddig mindig azért állítottak meg még idegenek is, hogy hadd nézzék meg ezt a gyönyörű babát.

Múlt héten, párom keresztanyjával (nem tartják a kapcsolatot) összefutottunk.

Kérdezi, mennyi idős a gyerek.

Mondjuk neki, hogy fél éves.

Erre Ő: másfél?

Mi: nem, fél.

Ő: fééél?????? Az ő 9 hónapos unokája fele ekkora, mit csinálok én ezzel a gyerekkel?

Én: szoptatom, és nem én tehetek róla, hogy a maga unokája csökött. Viszlát! (és otthagytam)


Nem akartam bántani az unokáját, de olyan hangsúllyal beszélt, hogy eldurrant az agyam.

2009. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%
Este 6 előtt csak mellékutcákban sétálunk. Félek elfogy a türlmem és nekimegyek már valakinek :-D NA de komolyan én is kivagyok, mostanában a közeli nagyvárosba megyünk be inkább kocsival sétálni, mert ott nem foglalkozik senki a másik dolgával. -
2009. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Szintén 6 hó és 9 kiló, viszont szőke cigány ;) mikor megjegyzik, hogy milyen szép NAGY, én mindig büszkén hozzáteszem, hogy igen, szép nagy anyatejes egészséges gyerek és imádom a sonkáit! :) Tojom le, ki mit gondol :)
2009. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
és ha a testvérünk a köcsög ? Na azzal mit csináljunk?
2009. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!