Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmaradt a babám lépegető...

Megmaradt a babám lépegető reflexe?

Figyelt kérdés
5 hónapos (korrigáltan 4) de ha lábra állítom akkor meg néha lépeget előre. Nem egyértelmű nekem, hogy ez az a primitív reflex-e minek már rég el kellett múlnia. Szerintetek van okom aggódni? Nem mindig csinálja de ahogy viszem előre úgy néha előre lép a lábaival

#5 hónapos #Lépegető reflex
2018. dec. 29. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Soha nem állítottam a 4-5 hónapos babámat talpra, fogalmam sincs te miért csinálod.
2018. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Talpra állítod és viszed előre? Hát gratulálok.
2018. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem állítom, hanem csak tartom hogy a lába leerjen a földre. Ezeket a reflexeket szoktak nézni az orvosok az idegrendszer állapota miatt. Csak kiváncsi voltam ez a primitív reflex eltűnt e már nála.
2018. dec. 29. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat tényleg félreérthető volt
2018. dec. 29. 19:59
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Erről beszélek

2018. dec. 29. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy 2-3 honapos korban eltunik ez a reflex.

Nem biztos, hogy igy van, nem vagyok szakember, de ha mar igy eszrevetted, akkor a gyerekorvost erdemes lenne megkerdezned errol.

2018. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!