Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babának, ha...

Judyt77 kérdése:

Mi baja lehet a babának, ha reggel megissza az este megmaradt tápszer-sinemil keveréket?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, hogy amit este meghagyott, feltettem a polcra, ő reggel leveszi (én felrázom) és jó ízűen megissza. Soha nem lett baja, de szerintetek ha ez nem jó neki, akkor miért? Meg kóstoltam. Az íze ugyanolyan mint este, csak hideg. 9 hónapos.
2014. jún. 28. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Ez engem is érdekelne, bár annyi h ha meghagyja a tápit délután 4-kor miért nem adhatom oda este 9 kor?
2014. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is odaszoktam adni neki, bár eddig még mindig megitta max 2 órán belül. A kórházban is előre elkészítették, volt mikor fél órával mert sok baba volt a saját szememmel láttam, és azok újszülöttek voltak. Az enyémnek eddig semmi baja nem volt tőle, bár lehet hogy ha bejön a 40 fok nem kísérletezek vele.
2014. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Talán azért mert bomlásnak indul a bennelévő fehérje ami mérgezés is okozhat.. szerintem.
2014. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha hűtőben tartod akkor semmi baja nem lesz
2014. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem soha eszembe se jutott odaadni neki. Nem véletlenül írják rá h 1 órán belül add oda, de még ha oda is adod mondjuk az estit reggel, de még hűtőbe se bírod betenni? Mostantól te is tegyél ki egy pohár tejet a polcra és idd meg minden reggel aztán vagy lesz bajod vagy nem! Ja vagy te hűtőből iszod?? Miért is???

Majd ha egyszer kap egy orbitális hasmenést meggondolod magadat!!! Ami egy éjszaka lezárt műanyagban possad a meleg lakásban!!! Hányinger komolyan!

2014. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az előttem írónak!!! Mint már írtam veszélyes de hát le lettem pontozva! :)
2014. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Az azért túlzás, hogy mérgező! Megértelek, mert az én babám nagyon rossz evő, egyszerre max 80 ml-t iszik meg, ha mindig kiborítanám amit meghagy... Na mindegy! Senki nem akar rosszat a babájának. Újra melegíted neki, vagy hidegen issza meg?
2014. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát komolyan,ne ezen akarjatok már spórolni. Az én babám is meghagyja időnként a tápszert,de nem tartogatom neki másnapra,meg még aznap estére se,mindig frisset kap. Ennyit megérdemel,nem? Igyatok/egyetek ti is romlott kaját akkor.

Bírom az ilyen laza anyukákat,mindent jobban tudnak,nyilván viccből írják oda,hogy frissen csináld neki.

2014. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván nem akkor itatom meg, ha hagy 10 ml-t, hanem amikor éppen belekortyol. Most komolyan mi baja lesz 1 óráig a hűtőben a tápszernek??? Te meg biztos egy szuper anyuka vagy, a te gyerekedet a szél se fújhatja meg? Én meg az olyan anyukától kapok hülyét aki állandóan fertőtlenítővel suvickolja a gyereket, meg ha valamit leejt rákiabál, hogy "Fúj ez kakás" feláll a hátamon a szőr az ilyen idiótáktól!
2014. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Kedves előttem szóló itt nem egy óráról van szó és nem is arról hogy addig hűrőben volt hanem arról,hogy kint volt egész éjjel a polc tetején... amúgy az ételmérgezés az nem mérgezés?? Vagy az csak ferőzés?? Hát nem tudom...
2014. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!