Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lupilu 3as pelus hány kg-os...

A lupilu 3as pelus hány kg-os babára van?

Figyelt kérdés
A termék infónál ahol a kis 54dbos állandó termék van 4-9 kg ír. A most akciós boxoknál meg 5-9 kgt. Melyik az igaz? Vagy más a kettő?
2019. jan. 6. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

En most vettem a 98 darabosbol es 5-9 kg van rairva.

De neztem a kisebb kiszerelest es azon is annyi volt, ha jol emlekszem.

2019. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én itt néztem még, de itt 4-9et ír. [link]

2019. jan. 7. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Erdekes. Akkor inkabb nezd meg az uzletben szemelyesen.

Lefotoztam amit en vettem (par napja).

[link]


Ez mondjuk nem dobozban van, mint ami linkeltel, hanem zacsiba van csomagolva, mint a kisebb kiszereles. De ugyanaz a foto rajta, meg minden. De 5-9 kilo van rairva.

(Amugy eleg nagynak tunik, meg jo a fiamra a 2-es pampers premium care, az nagyobb, mint a lupilu 2-es volt, de ez azert joval nagyobbnak tunik a 2-es pamperstol. 5,6 kg a fiam es ketszer adtam ra a lupilu 3-bol eddig, en meg nagynak latom ra, mert o inkabb hosszu baba. Szoval egyenlore felrerakom. A lupilu 2-es viszont mar nagyon hamar megtelt, nem birta a pisimennyiseget, amugy jo volt sokaig.)

2019. jan. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én csak 1ből használtam, de az ára miatt gondoltam kipróbálom. Problémám nem volt vele, talán kicsit nagyobb volt mint a többi pelus, eddig liberot használtunk. Most 4950g a fiam, de akkor még várok vele mert tuti nagy lenne.

Ő is egyébként hosszú baba, mert 61cm a súlyához.

2019. jan. 7. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, megnezed, lehet h ez egy uj kiszereles, amit en vettem, mert ez tenyleg nem kartondobozos.

Karba ugysem megy, legfeljebb elrakod, ha nagy es jo lesz egy honap mulva.

En is sejtettem, hogy nagy lesz a fiamra, de megvettem, mert jo aron volt es a kisebb meretek is jok voltak, de majd elhasznalom par het mulva.

2019. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!