Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Bella Háppy pelus?...

Milyen a Bella Háppy pelus? Illetve a Lidl lupilu pelus?

Figyelt kérdés
Mennyire hasonlít pl a Liberohoz nagyobb kisebb ugyanaz a méret? Gumis a dereka? Puhasága, vastagsága milyen?
2019. jan. 5. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Happy Bella eleinte bevált , de levendula illatu es egy idő utan kiutotte a segget, viszont messze jobb volt mint a libero ,

Lupilut nem probaltuk , de 2 honapja kb már csak a pampers nem folyik ki.

Dm-s is sokaig jo volt!

2019. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

A Bella jó pelus, a Lild pelust nem próbáltuk de pl a kolléganőm arra esküszik.

1: az én babámnak feneke vagy popsija van nem segge...

2019. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Happy Bella a legjobb. Nagyon jó a nedvszívó képessége.
2019. jan. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper a Bella pelenka. Kaptunk liberot is jó volt, de ám bellat használunk.
2019. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi használtuk a Happyt és nagyon jó volt. Viszont nemrégiben változtattak rajta, és kifolyt állandóan a pisi. Most már pár hónapja Lidl-sz használunk és nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2019. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi kaptunk egy csomag Bellát, pont tegnap adtam rá először. Azóta ki van pirosodva a popsija. Nem állítom 100 %-ra, hogy a pelustól van, mert épp fogzik is a leányzó, de mióta nem adom rá ezt a pelust, azóta mintha nem lenne már annyira piros neki, de inkább nem kísérletezek most új márkákkal. Egyébként dm-eset használunk. A Lidl pelusát nem ismerem.
2019. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a lupilu az állandó pelus, nem gumis a dereka, de jó rugalmas a tépőzárja. Nálunk csak az bírja az éjszakát. Puha, illatmentes. Árban pedig verhetetlen. Pont most vettem egy csomag bella happyt mert le volt árazva a Lidl meg sokáig nem akciózott és gondoltam ha más nem nappalra jó lesz. Éjszakára nem adom a fiamra, de jól bírja. Sokkal nagyobb mint a lupilu, pedig az se kicsi (pl liberónál nagyobb). Jól záródik, jó gumis, de a dereka messze nem olyan mint a liberó gumija, de ez semmi hátrányt nem okozott nálunk, pont mint a lupilunál. Én nem érzem illatosnak és ki sem pattogott tőle a fiam.

Ettől függetlenül maradok a lupilunál.

2019. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 2 -es!

Kit erdekel a te gyerekednek feneke van -e? A kerdezonek irj ne engem velemenyezz.....


Eleg unalmas lehet az eleted...

2019. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!