Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kozmetikushoz járó és nem...

Kozmetikushoz járó és nem járó anyukák, miért jártok vagy miért nem jártok?

Figyelt kérdés

Anyagi oka van? Vagy időhiány? Vagy a babát nem tudjátok hol hagyni?


Ha lenne olyan kozmetika, ahol szakképzett pedagógus vagy bébicsősz játszana a gyerekekkel, amíg szépültök, elmennétek?


A szalonban van minden: babakonyha, pelus, hogy vinni se kelljen. + ugye a játszószoba.

Kozmetika, fodrászat, körmös, gyerekfodrászat és kozmetika, masszőr, valamint - bizonyos esetekben ingyenesen - dietetikus, nőgyógyász és gyermekorvos, természetgyógyász, életmód tanácsadó szolgáltatást lehet igénybe venni (nem a helyszínen feltétlenül).


Havonta pedig az ide járó anyáknak ingyenes baba-mama klub lenne.


Kizárólag gyerekes anyáknak szólna a szalon összes szolgáltatása.

Vélemény?

Netán tudtok ilyenről?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 29. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

De jó is lenne ...

szoktam igy is menni csak akkor anyós vigyáz a gyerekre fodrász ugyanigy vagy ha épp alszik beugrok egy szemöldök szedésre.

arckezelésre megyek nem sokára meg hajat festeni és vágatni számitok a kedves anyósom segitségére nagyon rendes hál Istennek !!!

2010. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hú, ez nagyon jól hangzik!!!


Én sajna nem tudom anyára hagyni a fiam, mert 200 km-re laknak tőlünk. Most keresek olyan kozmetikust, aki házhoz jár, mert az nekem most még egyszerűbb, míg pici a fiam.

A fodrászt otthon fogom megoldani, ha haza megyünk anyáékhoz. Addig majd ő vigyáz a kisfiamra.

2010. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én azért nem megyek, mert még soha sem voltam, és láttam olyan ismeőst, akinek teljesen tönkretette a bőrét a kozmetikus. Sebes volt az arca!!!!!

De ha lenne itt a közelemben, akkor lehet hogy elmennék.

Főleg ha újonan nyílna, mert akkor kezdő tag lehetnék.

2010. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper ötlet, bár én ragaszkodom a fodrászomhoz és a kozmetikusomhoz. Valami überszuperjónak kéne lennie az ottaniaknak, hogy váltsak.:) De maga a játszóházas ötlet nagyon jóóó.
2010. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ötlet nagyon tetszik.

Kisfiam mellett én sem tudok elmenni fodrászhoz,ezért hozzám jön a fodrász barátnőm,akinek a fiammal egy idős a kislánya,és míg vágja a hajunkat,addig eljátszik a két baba.

2010. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én két hetente járok kozmetikushoz! Viszem a kisfiamat is magammal,amig én szépülök ő rágcsál valami keksz félét,vagy játszik! Bár ez ugy oildható meg,h barátnőm a kozmetikus,mert egyébként ki van irva,h gyerek csak felnőtt felügyeletével vihető!
2010. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De jó lenne,nagyon jó ötlet. Az én 17 hónapos ördögfiókám miatt, nem tudnék menni, mert egy örökmozgó.
2010. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem járok, elsősorban anyagi okok miatt, mindig kell valami másra a pénz...


Amiről írsz, az egy álom! :) Persze, hogy szívesen mennék!

2010. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nagyon jó ötlet!

ha lenne gyorskezelés, ami max úgy egy óra alatt megoldható, és nem lenne horribilis ára, én biztosan mennék. sajnos a környéken nincs ilyen, így én már évek óta nem voltam kozmetikában vagy körmösnél, a gyantát, szemöldököt, körmöt megoldom itthon magamnak.

fodrászhoz járok, kb. 2-3 havonta, de ő otthon dolgozik, és anyukám is jön, hogy addig lekösse a gyereket, míg kész nem leszek.

2010. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az álmok arra valók, hogy megvalósítsák, nem? :-)


Tegnap ugrott ki az ötlet a fejemből és arra gondoltam, de jó is lenne. Csakhát én nem vagyok szakember, szóval találnom kell megfelelő embereket.

Az egyéb szolgáltatásokhoz - mint életmód tanácsadás, testsúlykontroll program, orvosi szaktanácsadás - megvannak a kapcsolataim, sőt baba-mama tornát, baba masszázst is tudnék intézni.


Ti ilyenhez mit szólnátok? Partnerprogram. Vagy ilyesmi. A lényeg, hogy ha a szolgáltatást ajánlja valaki, akkor az ajánló - ha vendég lett az ismerőségből - 1-1 alkalommal féláron vagy még olcsóbban vehetne igénybe valamit. Ha kozmetikát ajánlott, akkor abban kap kedvezményt, ha fodrászt, akkor abban.

Plusz törzsvendég rendszer, ami az ajánlások száma és a látogatások gyakorisága alapján lehetne igénybe vehető.


A szolgáltatások pedig átlag áron mennének, de nem a Magyarországon átlagos színvonalon, hanem attól picit magasabban.


Ahogy így tovább gondolom, ez tulajdonképpen egy anyák-klubja lenne, ahol az anyák szolgáltatásokat vehetnek igénybe, akár féláron, de ha valaki ügyes, akár annál is olcsóbban.

2010. jún. 29. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!