Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz babám bőre, főleg az...

Száraz babám bőre, főleg az arcán érzem. Mivel kenhetem be? Ti ha kenitek mivel, milyen gyakran?

Figyelt kérdés
5hónapos
2019. jan. 10. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

En kokuszolajat teszek a furdovizbe. Mast nem hasznalok, de amugy az olivaolaj is jo.

A nagyobb gyereknek volt neha szarazabb a bore hideg idoben, neki mar furdes elott beolajoztam, azzal massziroztam es utana furdettem sima vizben.

Nem irtad, hogy kozmetikumot hasznalsz-e a furdeskor, de ha igen, akkor mellozd, mert a legtobb szarit.

En pl csak sampont hasznaltam mindegyik gyereknel babakorban, de azt is csak a firdes utolso perceben, hogy a vizbe kerulo sampon nemszaritsa a boruket.

2019. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gabi édes álom fürdetőt használunk és hetente kétszer Bebé koszmó elleni sampont.
2019. jan. 10. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor tenyleg probald meg furdeto nelkul. Sajnos azt a zsirt is lemossak a borukrol ezek, amire szukseg van es mivel a hideg levego szarit, igy lehet, hogy most nem kellene hasznalnod.

Ha durva a helyzet, akkor pl a hosszabb furdes helyett rovidebb kellene. A viz is szarit onmagaban, ezert hasznalok en olajat.

Annak idejen a nagyobb fiamat telen aveeno kremmel kentem, ami ekcemara valo, mert neki amnyira szaradt a bore a laban, hogy szetvakarta pillanatok alatt. De o mar nagyobb volt, piciknel en elso korben probalnek “naturabb” dolgot probalni.

Mindesetre az aveeno jo volt, az teny.

2019. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, utolsó, megkérdezhetem az aveenot itthon lehet valahol kapni? Nem találom neten.
2019. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom megmondani, nem Magyarorszagon vettem. De mintha mar lattam volna patikaban, az is lehet, hogy mar csak keverem az emlekeket...

Szerintem nagyobb patikakban erdemes megkerdezni.

2019. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!