Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet jópofa MAM cumit...

Hol lehet jópofa MAM cumit venni? Babátoknak milyen MAM cumija van? Töltenétek fel képet róla?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiamnak AVENT-os cumija van (ajándékba kaptuk), de szeretnék áttérni a MAM-osra, mert nagyon tetszik. Csak nem tudom, hogy elfogadja-e majd.
2010. jún. 29. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
én a Müllerben vettem neki 2 db volt egy csomagban az egyiken egérke van a másikon szivecske. nagyon szép.
2010. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi kezdettöl fogva mamost használunk.Képem nincs,de most éppen olyan van,ami világit a sötétban.Én brendonban szoktam venni,ott elég jó a választék is.
2010. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a mam oldalán akár egyedit is tervezhetsz :)
2010. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

az én lányomnak ilyen cumijai vannak.

2010. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tegnap találtam egy jópofát az Intersparban. Fekete, szürke és piros színű apró gitárok vannak rajta.
2010. júl. 1. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi Avent-el kezdtünk, akkor nem volt annyira cumis, egyszer megtaláltam a Felicitas csomagban lévő Mam-os cumit, odaadtam neki és azóta elválaszthatatlanok egymástól. Már fél éves, de még mindig a 0-2 hónaposnak való Mamos cumiért van oda. Azóta szereztem neki még 3-at ugyanolyan fajtából, így van 3 db kék szívecskés és egy, szintén kék "kópékisfiús".
2010. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Nekünk ilyenek vannak,de 2 hete magától eldobta őket egyik pillanatról a másikra

2010. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Nekem kb. 40 db EGYEDI MAM-os cumim van, ugyanis ott dolgoztam! :) Nekem inkább szöveges van...pl.: I'm new, Daddy's little girl, Little Star, stb... rengeteg van. Ilyeneket nem lehet kapni boltokban! Ill. csak külföldön.

2010. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!