Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Strandon,13 hónapos babámmal...

Strandon,13 hónapos babámmal bemehetek a gyerekmedencébe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
persze
2010. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan belemehetsz. A babák imádnak pancsolni, a baba részleg meg tiszta szokott lenni :)
2010. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
A gyerekmedence pont azért marad tiszta, mert a felnőttek nem mennek bele! Egyébként egy rendes strandon be is mondják és az úszómester is megkéri a szülőket, hogy még a lábukat se rakják a vízbe.
2010. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly bementem a még járni nem tudó gyerekemmel, és nem szóltak rám.
2010. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem , amit a kedves utolsó válaszoló ír. Azért egy 13 hónapos baba még nem tud egyedül pancsizni. Na, majd meglátom itt mi a szokás
2010. jún. 29. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Mármint hogy te bemehetsz-e vele? Elvileg nem. Strandja válogatja, hgy szólnak -e vagy nem.

És ez pont azért fura, mert hát a kisgyerekét nem engedi be egyedül az ember...

2010. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért az elég fura lenne, ha mindenki berakná a 10 hónapos - 1,5 éves gyerekét a gyerekmedencébe és a parton ülve nézné őket. Én mindig bemegyek vele a vízbe, mert egy pillanat alatt bármi történhet.

Amúgy, persze, hogy bemehetsz vele a gyerekmedencébe.

Mi nemrég voltunk Kehidán és minden szülő bent volt a gyerekmedencében a gyerekével, még az apukák is.

2010. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: úgy oldják meg ilyen helyeken a vízminőséget, hogy folyamatosan cserélik a vizet.
2010. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehet belemenni, csak a babákat lehet belerakni a gyerekmedencébe, de annyira pici a víz, ha egy csak ülni tudó baba felborul akkor sem fullad meg:) én a szélébe raktam a babát, ahonnét elérem, a medence szélén ültem és figyeltem. Vigyél neki kisvödröt poharat locsolókannát amivel eljátszik.
2010. jún. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért meg lehet azt is érteni ahol komolyan veszik hogy szülő ne menjen a gyerekmedencébe, mert sosem lehet tudni melyik szülőnek van pl. Láb gombája vagy bármi más.
2010. jún. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!