Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van olyan strand, ahová...

Hol van olyan strand, ahová 10hónapos babát el lehet vinni? (Bp. és környékén) Ahol a szülő is bemehet a gyerekmedencébe, ami melegvizű.

Figyelt kérdés
Tetőtéri lakásban megbolondulunk ebben a hőségben és szegény kisfiam rettenetesen izzadós,nehezen viseli.
2010. júl. 12. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudok olyan helyről, ahol a szülő is bemehet a gyerekmedencébe, én legalább is nem szeretném, ha egy idegen felnőtt fürödne együtt a babámmal, gyerekemmel. 10 hónapost inkább még otthon, kis medencében kellene fürdetni. Nincs teraszotok?
2010. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Mi a Dagály fürdöben voltunk,maximálisan elégedett voltam vele én is és a párom is,nekünk is 10hónapos a kisfiunk,egyenesen imádta,alig lehetett a vizböl is kicsalni!:)

Megyünk még máskor is az biztos!:)

Mi is bent voltunk vele,nem az a 40fokos viz,de nagyon kellemes volt neki is,és nekünk is.

Mi a legtöbbet a hullám medencében voltunk!

2010. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12.48-as válaszoló!Köszi az infót.Nálatok nem volt "gond" hogy babátok nem tud még menni?Mert mi pont abban az időszakban vagyunk,amikor folyamatosan feláll mindenbe belekapaszkodva, mindenhova elmászik,iszonyatosan nagy mozgásigénye van, ezért nem marad meg a babakocsiban üldögélve sem,mert ő "menni" akar felfedezni a világot... :)Ha leraknám egy plédre,ott sem ülne 10 msp-nél tovább :) Vagy akkor igy inkább el se induljunk,mi? :)Igazából én sem tudom érdemes-e így nekivágni......
2010. júl. 12. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

12.48as vagyok.

Nálunk ugyanez a helyzet,nem marad meg szinte sehol,a babakocsiban sem mindig,ö is felkapaszkodik,meg segitséggel már lépeget is,meg mászik is,de a strandon a pléden is és a vizben is nagyon jól elvolt,nem volt gond.Vittük a babakocsit is,mert azért elfáradt a pancsi után,és aludt is egy jó bö órát!

Szóval szerintem nyugodtan elmehettek!:)

Jó strandolást nektek!

2010. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi! :)
2010. júl. 12. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
a gyermekmedencébe a fertőzésveszély miatt nem szabad belemennie a szülőnek (se a lábát belelógatni...) A gyermekmedence ugyanis mindig kicsit melegebb vizű, tehát kiváló táptalaj a baciknak. Kislányok esetében ez különösen nem vicces.. Szóval ha még olyan kicsi a gyermek, hogy mindig mellette kell lenni, akkor szerintem a felfújhatós pancsoló a megoldás.
2010. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyermekmedencébe sehol nem lehet a szülőknek is bemenni! Mi tegnap voltunk strandon a 11 hós fiammal és bevittük a felnőtt medencébe! Ilyen kis gyereket nem tudok beültetni a gyerekmedencébe,mert nem stabil még qa járása!
2010. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!