Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A borostyánkő nyakláncot...

A borostyánkő nyakláncot hogyan kell használni? Mikortól kell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.Unokatesóm babáján is mindig rajta volt,egészen addig,míg fel nem akadt vele a járóka hálójára és kis híján megfulladt.Azóta nem hordják,de előtte sem volt hatása.Bocsi az offért.
2010. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogzást segíti a test hőjétől felmelegedő borostyán illóolaja. Vagyis könnyíti. Én már nagyon hamar feltettem a kislányom nyakába, nem is volt gond az első két fog kibújásakor, nem nyűgösködött, csak nyálazott és rágott egyfolytában. Utána rájött, hogy az ő nyakában valami érdekesség van, és elkezdte rágcsálni. Folyton piszkálta, úgyhogy levettem. A második két fogacskája simán kibújt. Nyaklánc nélkül is. Úgyhogy szerintem várj a vétellel addig, amíg ki nem derül, hogy a te gyereked megkínlódik-e a fogzással, vagy észre sem veszed, hogy már ott is a szájában az első foga. Kár költeni rá, ha nincs rá szükség.
2010. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak egy évesen vettünk egyet. Az első nyolc fog simán kibújt, de a négy kisőrlő iszonyatos volt. 11 hónaposan kezdődött neki, és három hétig csak a mellkasomon és csak fél órákat aludt, éjjel is. Úgy kibuktam, hogy ha az mondják, hogy kenegessem a hasát tehénlepénnyel, még azt is megtettem volna... Úgyhogy akkor rendeltük meg. Nem tudom hogy attól e, de azóta nem éjszakázunk a fogacskák miatt, és már csak kettő van hátra. Néha fel- fel sír, de cumival simán visszaalszik. Azt mondják hogy a szemfog nagyon gáz, de azt sem érzékeltük, csak amikor már ott fehérlett.

Feltenni pici kortól lehet, és ha normál, nem hosszú láncot veszel, akkor fel sem fog vele akadni!

www.borostyanlanc.hu

Kitartás!

2010. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztázásképpen: a borostyánkő megkövesedett fenyőgyanta. A test hőmérsékletének hatására illóanyagok válnak ki belőle. Ezek nyugtató, kedély javító hatásúak. Tévhit, hogy könnyíti a fogzást (nem fognak könnyebben kibújni a fogak tőle), avagy, hogy csillapítja az ezzel járó fájdalmat. Egyszerűen nyugtató hatásúak a belőle kiváló illóanyagok. Legjobb talán a homeós Viburcol kúphoz, avagy a Chamomilla bogyókhoz hasonlítani a hatás hasonlósága miatt. És, ki kell tapasztalni, mint minden homeós szernél is, hogy pont ez jó-e az adott szervezetnek. Nem mindenkinél válik be, mint ahogy a fentebb felsoroltak sem.
2010. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap kértem a barátnőmet, mondjon pár dolgot erről - az ő kisfiának is van ilyen nyaklánca. Állítólag használ, sokkal nyugodtabb a kisgyerek fogzáskor. Neki biztonsági zárast vettek: mágneses zárja van, így ha beleakadna valamibe, azonnal kiold. Valamint egyenként van fűzve és csomózva, így ha elszakadna a lánc, max. csak 1 szemet tud lenyelni a kicsi, ami gond nélkül kijön alul...
2010. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!