Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kislanyom bore sarga a...

Ha a kislanyom bore sarga a repatol az káros?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a repat sutotokot, igy kap is 3 naponta kb. Picit sarga a bore tole. Ez baj?
2019. jan. 21. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy attól sárga?
2019. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tuti! Volt mar hogy nem adtam neki es akkor elmult a sargasag, de most megint kapja, mert szereti, es oicit sarga, de nem feltuno, csak en latom.
2019. jan. 21. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, de azért állj le vele egy kis időre.
2019. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor sárgul meg tőle a bőr ha sokat kap..Nálunk is van 3 naponta sárgarépa is a főzelékbe meg sütőtököt is kap sűrűn, de soha nem sárgult meg tőle a bőre.Mennyit eszik belőlük?

Amúgy elvileg nem,de azt mondják minél színesebb ételt teszel a gyerek elé annál többféle vitamin kerül a szervezetébe.Vegyesen valamivel párosítva add.

2019. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, de mi mindennap eszünk sütőtököt és senki sem sárga tőle.
2019. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mikor a fiamnál ez volt azt mondta az orvos, hogy kevesebbet adjak neki, mert ha látszik a bőrén akkor az màr megterhelő a májának
2019. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Évekig gyerek fertőzőn dolgoztam, ahol répát adtunk hasmenésre egész pici babáknak is. Nem , egyáltalán nem baj ha sárga a bőre. Az előzőnek pedig írom hogy a májnak semmi köze ehhez , a répában lévő karotin színezi a bőrt sárgára.
2019. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, alapból a karotin miatt mondta
2019. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a szeme fehérje nem sárga, akkor a sárga kajáktól az.
2019. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak is a répa és a sütőtök volt a kedvence, mondta is a doktornő, hogy kicsit vegyek visszább belőle mert már sárga tőle. A lányom is a narancssárgákat szereti inkább, répa, sütőtök, édesburgonya, barack, de nála már odafigyelek jobban, hogy más színüt is egyen.
2019. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!