Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma vettem 2db avent variáns...

Ma vettem 2db avent variáns cumit, az nem káros hogy kislányom kb 2 perc alatt megeszi ezzel a tápszerét?

Figyelt kérdés

Nem nyel tőle félre vagy ilyesmi,de nekem kicsit gyorsnak tűnik,hogy ennyi idő alatt megeszi,eddig azért evett jó pár percig,mostmeg egy pillanat alatt elfogy az adagja...Ettől nem lesz baja-hasfájás vagy nemtudom?...

(Igazából most tértünk át a 2tes tápszerre,ezért gondoltam h váltok cumit).

Tényleg,a 3mas aventtel mik a tapasztalatok,vagy lecseréljem olyanra?

Válaszotokat köszi!:D


2009. febr. 15. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is elég régóta használjuk a variás cumit, és nem okozott gondot, bár akkor a lányom már nagyobbacska volt, 9 hónapos körüli.

Viszont ha a ti tápszeretek is olyan sűrűbb állagú (márpedig a 2-es tápik sűrűbbek szoktak lenni) akkor a normál lyukakon már nem megy át. Az Avent 3-as pedig normál lyukú, csak 3 db van belőle.

Arra figyelj, hogy a variás cumin az I jelzés legyen felül, olyankor a leglassabb a folyása.

2009. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád? Nekünk spec.nem jött be ez a variáns cumi, szerintem az 1es lyukon is nagyon gyorsan jön..

Mondjuk nekem csak anyatejes volt a fiam 6 hóig, aztán fokozatosan lett az esti cici után tápi is.Lehet, hogy azért, mert a mellet sokkal erősebben kell szívni, de ő is mindig 2 perc alatt kiürítette az üveget.

Nekem ez nem jött be, mert nálunk ez olyan relaxálós időszak is volt (az esti kaja) és ha 2 perc alatt beledölt a tápszer, akkor nem nyugodott meg.

Végül fogszabályzós alakú Mamos 2es teás cumira váltottunk, abban el se akad a táp, de nem is ömlik ezerrel.

Most 15 hós, még mindig csak olyat veszek (márhogy ilyen cumit)

2009. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!