Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nem biztos, hogy babánk...

Még nem biztos, hogy babánk lesz, de nekem nagyon tetszik az Ábel név, ha fiunk lenne, azt adnám, de párom az idióta reklám miatt nem akarja. Ti adnátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek mire ő közösségbe kerül, emlékezni fognak erre a reklámra? Fogják emiatt csúfolni?

2019. jan. 23. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
De miért!!!!?????
2019. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem adnám,mert nem tetszik,de nem a reklámra asszociálok amikor meghallom ezt a nevet.
2019. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nos. Nekem tinikoromtól megvolt a favorit nevem. Semmilyen hülye reklám nem tudott volna eltántorítani.

28 évesen szültem, fiam lett, és Dániel. Ahogy terveztem is. Bár szerencsére beleegyezett a férjem, szóval nem volt ellenvetése.

Ha lett volna nehezebb helyzetben lettem volna.


Kitalálhatsz bármilyen nevet, lehet később lesz egy reklám, vagy közeli ismerős adja a gyerekének, vagy csak egy nem szimpatikus embert ismersz meg ilyen névvel... bármi lehet. Ezért felesleges ezen agyalni. Ha viszont van egy favorit neved, akkor meg ne tántorítson el semmi.

De a névnek mindkettőtöknek tetszenie kell. Ahogy a gyerek is mindkettőtöké, nem dönthet csak az egyikőtök ebben.

2019. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 piroska és a farkas ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs mi ez a reklàm. A kisfiam Àbel. És őszintén szólva nem ismerek nàla jobb fej 26 hónapost. ❤️😀
2019. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mire ő odakerül,s zerintem már nem fogják emlegetni azt a reklámot, addigra az már lefutott lemez lesz; nem fogják miatta szekálni, más gyereket is hívnak Ábelnek. :) Szóval szerintem nyugodtan adható, de ha féltek, vagy valamelyikőtöknek nem tetszik, vagy aggályai vannak, akkor mehet ez második névnek is szerintem, és akkor a gyerek majd nagykorában eldönti, hogy melyiket használja. Szal mondom, mást is hívnak Ábelnek. Nem kell ezen fennakadni; amúgy se néznek manapság sokan tévét; főleg a gyerekek nem, úgyhogy emiatt énszerintem tuti nem szólogatnának be neki.
2019. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*Meg amúgyis , mi lenne benne a poén? Meg hogy szólnának be? El kezdenék neki mondogatni egyszercsak, minden előzmény nélkül, hogy "De miiiiéért?" De úgy se értené, úgyhogy nem tudnák vele megsérteni, és tehát az esetleges kötözködő is tudja , hogy fölösleges lenne kötözködni, mert a másik úgy se tudná, hogy mire gondol; szóval nem tudná cukkolni vele. Szóval szerintem a párod túldramatizálja. Én nem hinném, hogy rögtön beugrana ez minden egyes embernek amúgy se, hogy "ja, Ábel? Van az az Ábel..." De látja , hogy nem ő az, meg ha ő lenne is az, például én remélem, meg amúgí úgy is érzem ezt most, hogy a reklámban szereplő kisfiúnak sem szólogatnak be. Szal mondom, énszerintem ez már lefutott.
2019. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem is nagy favoritom az Ábel, ha kisfiam lesz, szeretném majd, hogy így hívják. Szerintem mire megszületik plusz közösségbe megy, nem hiszem hogy ez a reklám még téma lesz. Ahogy korábban is írták: ha a gyerekek gúnyolódni akarnak akkor mindig találnak valamit a kiszemelt pajtás ellen, szóval ha csak nem Leokádiának szeretnéd nevezni akkor nagy baj nem lehet szerintem:D
2019. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!