Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha néha mikróban melegítek?

Baj, ha néha mikróban melegítek?

Figyelt kérdés

4 hónapos kisfiam tápszert kap és néha úgy csinálom a tápszert neki (főleg reggel), hogy előzőleg felforralok vizet és etetés előtt mikróban melegítem meg. Így nem kell reggelente annyit várni a kajcira...

Valaki azt mondta, hogy eszem ágában se legyen mikrózni a gyerek kajáját, valaki meg azt, hogy ha néha mikróba teszem, az egyáltalán nem baj, mivel, hogy előtte már felforraltam a vizet.

Most akkor baj vagy nem baj???


2010. jún. 30. 07:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is mikróban melegítettem meg. Nem lehetett kiszámítani, hogy mikor akar enni, viszont ha jelezte hogy éhes, akkor nagy visítás lett volna ha akkor kezdem melegíteni+ lehűteni a vizet.

Manapság állítólag minden káros és mérgező, akkor miért pont a mikrót száműzném az életünkből?

2010. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem mikrózom, hanem vettem termoszt, s este felforralom a vizet, lehutom a megfelelo hore (picit melegebbre, mert azért egész éjjel picit hul a termoszban is), s rogton be tudom neki keverni a kaját. Egész nap ezt a módszert alkalmazom. Gyors, és mindig van elég víz készítve.
2010. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mindig a mikróban melegítem a tápszerhez való vizet. Ott olvasztom ki a mélyhűtőből kivett zöldséget-gyümölcsöt. Van cumisüveg-melegítőnk, de az nem tud 70 fokra melegíteni, ami a tápszerhez kell. Én még nem gondoltam arra, hogy bármi baja lehetne ettől.
2010. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!