Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kreatív/érdekes/szórako...

Milyen kreatív/érdekes/szórakoztató játékot ajánlanátok 14 hós kislányomnak?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokszor egy üres flakkon többet ér...


De én most konkrétan játékokoat keresek, mert annak nem vagyok híve,hogy ész nélkül megvesz az ember dolokat amik az adott boltban vannak, ahová megy. Inkább szeretnék ötleteket,amik nekem esetleg eszembe sem jutnak, hogy úgy menjek el venni,hogy már van elképzelésem.

Kislányom ráadásul szereti a játékokat, és el is játszik velük, csak az az igazság,hogy mostmár van egy csomó olyan kacatunk, amit még egészen kis korában kapott,pl mindenféle csörgők,és azokat már nem használja, hiszen nem köti le.

De amin "agyalni kell",azokat szereti, de abból csak kettő van (formabedobós, meg egy olyan min gyöngyöket kell húzogatni kacskaringós vezetéken) + egy csomó könyv amiket szintén szeret,és tudom, ha 100 lenne mind a 100al játszana, ezért szeretnék még venni.


Köszönöm előre is az ötleteket


2010. jún. 30. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lego? Az a nagydarabos, amire gondolok, talán Duplo. Abból egy csomó mindent tudnátok építeni.
2010. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ezjó ötlet,eszembe se jutott a lego,mert én csak arra a kicsi fajtára emlékeztem...

2010. jún. 30. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Egymásba pakolható szines kis poharak. Amiből tornyot is lehet épiteni, egymásba is lehet tenni őket.

Nagyon szeretik, ennek a tanulásnak pont itt az ideje. Nem baj, ha rombolja, azzal is tanul.

Kis elektromos zongora, egyéb hangszerek, csörgő, ilyesmi. Ezt is nagyon szeretik, mert ő tud vele zenélni egyedül.

Döbbenet, de sipot is tudnak már fújni...

Aztán van olyan fajáték, amiben műanyag pöckök vannak, amiket kalapáccsal át lehet ütni a másik oldalra, az is menő (IKEA-ban vettem).

2010. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!