Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós bébim elég akaratos,...

9 hós bébim elég akaratos, idességében kiver mindent a kezemből. Sokszor feszítí magát. Később is ilyen marad? Vagy bújós is lehet még?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen akaratos maradt. Csak akkor lehet megölelni ha ő maga kéri pl ha elesik és sír, odajön h megvígasztaljam. De olyan még nem volt (betegséget leszámítva) h csak odabújjon hozzám.

Ő ilyen. Nem bújós, szeretgethető típus

2019. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
10 hónapos a babám 💖 magától puszitad odamászik hozzám megölel ölelgeti a plüsseit tapsol .🤗
2019. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es Igen Köszi ez nagyon jó? Volt olyan viselkedese ami a kérdésben szerepel?
2019. jan. 25. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen, ebben inkább rám hasonlít. Ettől függetlenül rendkívül barátságos, teljesen átlagos viselkedésű gyerek. Köszön az ismerősöknek, barátkozik a gyerekekkel, idegen helyen pár perc és feloldódik. De őt ne ölelgesse, puszilgassa csak úgy senki. Ha én vagy az apja megkérdezzük tőle, hogy megölelhetjük, megpuszilhatjuk e még nekünk is sokszor nemet mond. Ő maga ritkán ad puszit csak úgy, de nem is erőltetjük.

16 hónapos lesz, szerintem már ilyen marad. Furcsa is lenne máshogy.

2019. jan. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vol. Az lemaradt h 3,5 éves nagylány. Szóval szerintem a te kicsid is hasonló lehet
2019. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is eléggé önfejű, és pl. kockával, építős játékokkal csak úgy játszik, hogy én építem, ő szétüti. A plüss maciját is az arcomba vágja, hogy puszilgassam én. A simi nem megy neki, pedig látszik, hogy azt akarta; közepesen erősen 'üt'. De van, (minden reggel garantáltan egyszer) hogy magát is odanyomja az arcomhoz, olyan bújósan, hogy pusziljam. Én meg kényeztetem, tehát látszik rajta, hogy igényli, csak olyan hebehurgya, kis tornádó... Most másfél éves, kb. akkoriban kezdődött a változás, ahol Ti tartotok.
2019. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is agresszív kismalac :D ő lefejel bármit ami előtte van,ha semmi nincs akkor le hajol és a földet :D ütöget ha olyanja van,egyenlőre nagyon vicces de nem tudom később mennyire tartom majd annak :/ másfél éves jelenleg de mindig is akaratos volt :)
2019. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!