Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babátok bújós?

Pici babátok bújós?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném, ha kicsit odabújna hozzám a kisfiam, de egy percre se áll meg. Nem fekszik meg mellettem, mert egyfolytában kúszik, mászik. Ha felveszem akkor is csak tekereg. Normális? A ti babáitok? 7 hós amúgy.
2011. dec. 29. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányom később lett bújós, úgy 1 éves kora után. Viszont most meg nagyon az, egész nap simogat, ölelget. Imádom. :)

15 hónapos.

Korábban sok dolga volt, minden más érdekelte, úgyhogy még várj türelemmel, hiszen idővel érzelmileg is nagyon sokat fognak még érni a babák!

2011. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is csak most 14-15 hónaposan lett bújós. Ha ülök a lábam közé jön, és a hasamra hajtja a fejét, vagy ha lefekszek rám mászik, vagy egyszerűen mellém fekszik. Úgyhogy szerintem is még ráér ezzel, hiszen ahogy az előttem válaszoló is írta: most fel kell fedezni mindent :-)
2011. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egy kis örökmozgó kisfiam van aki 1 éves.Mostanában kezdett odabújni hozzám,de inkább rövid időre.Ha már hosszabban bújik valami baja van. :) Én azt imádom benne,hogy amikor szopizik és megindul a tej neki elkezdi simogatni a karomat :)Olyan zabálni való!Szerintem nálatok is pár hónap múlva várható ez az állapot :)
2011. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hónapos, most pár napja lett bújósabb. De még mindig csak akkor lehet megszeretgetni, ha ő akarja. Ha nincs hozzá kedve, akkor sikít, meg kitekeredik.

De nem baj, én már ennek is örülök. :)

2011. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam sosem volt bújós, talán most 3 évesen, igen.

Kislányom már 8-9hós kora óta bújik, ölel, puszil, orromat bekapja, átölel. Megzabálom. Ő nagyon bújós. 10 hónapos most.

2011. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Felfogta, hogy vagy neki, hiszen mindig ott vagy, ha kell, ezt tudomásul vette. De most először is szétnéz a világban. A világ szuper hely, érdekes, és milyen, de milyen jó megfogdosni a csörgőt, a kisautót, a távirányítót, anya meg nézi ezt. Persze, mert még anya sem látott ilyet, gondolja. Aztán rájön, hogy anya már mennyi mindent látott, és jééé anya is elég különleges, hát akkor őt is megfogja, megsimogatja, odabújik hozzá és megköszöni neki, hogy vele együtt nézi azt a cuki kis autót, amiért szívesen elkúszik a baba a szoba másik végébe is. :)

Ne aggódj, idővel megérik arra, hogy kifejezze feléd is az érzelmeit.

2011. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, normális. Olyan jó lenne megszeretgelni néha! De a világ fontosabb. Csak akkor hajtja a vállamra a fejét ha álmos, de az olyan isteni érzés!
2011. dec. 29. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Először csak a vállamra hajtotta a fejét. Pár hete (most 10 hónapos) ha reggel az én ágyamban szoptatom meg és utána játszunk kicsit, egyre gyakrabban kucorodik hozzám. Van, hogy a hasamra hajtja a fejét. Valamikor hunyorogva az arcomba dugja a nóziját.
2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A lányom nem volt bújós, és igazából most se nagyon az. 3 éves, de általában féltékenységből, vagy az öccseit utánozza és bújik hozzánk, nemrég óta mondja hogy szeretlek anya, vagy apa, eddig nem mondott ilyeneket, pedig már 15 hós korától beszél.

Fiaim 16 hósak, nagyon bújósak, azok voltak az elejétől, és most is. Van mikor mindkettő rajtam fekszik, rám hajta a fejét, tényleg jó érzés.

Sokszor úgy alszanak el, hogy be kell feküdnöm közéjük, és símogatnak (dekorlázsomat szokták :-) ). Még néha ciciznek is, kb napi egyszer mindketten, de ennek már nincs meghatározott ideje. Általában este vagy éjjel.

Sokan mondják, hogy a fiúk bújósabbak, nálunk bejött.

2011. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:47 vagyok: fiam van nekem is.
2011. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!