Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco cumisuvege tud annyit...

Chicco cumisuvege tud annyit mint a tt?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam:

[link]


2019. jan. 25. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Lássuk csak: mindkettő BPA mentes, azonos méret mindkettő 2.190 Ft, van rajta cumi tehát tudja amit a tt: a gyereket etetni.

Ennek pofásabb a designja de 1: ki tudja hogy nem-e kopik le, 2: úgyis a gyerek dönti el, hogy elfogadja-e, két tök más alakú etetőcumiról beszélünk.

2019. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, aventes, tommee-s, babyonos is van itthon (tapasztalatlan kismamaként az összes fajtából vettem vagy kettőt, a többi áll a polcon egy ideje), nekünk ez vált be a legjobban, legalábbis kisfiam csak ebből szeret inni


Lehet kapni ajándékcsomagban, jár hozzá egy cumi is meg egy 260 ml-s cumisüveg is, na a hozzá járó cumit pedig imádja! Cumiból is vettem párat, nuk, meg babyono, meg a tököm tudja mifélét, de nagyon márkahű a fiam, mindenből csak ez a jó neki, többit kiköpi


A gumi része nagyon jó, puha, cici formájú, nekünk nagyon megfelel..

2019. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, pont rózsaszín. Nagyon szereti a kislányom. A kép egyébként csalóka mert átlátszó az üvege és nem ilyen pasztellrózsaszín. A cumirésze puha és selymes, nagyon jól tud enni belőle a baba. Én ajánlom, nagyon jó minőségű cumisüveg! Nekünk van egyébként Tommee Tippee, Avent meg még pár fajta de ezt nagyon sokat használjuk és semmivel sem rosszabb mint a hypolt cumisüvegek.
2019. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!