Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco sterilizáló folyadék...

Chicco sterilizáló folyadék vagy mikrós sterilizás a jobb?

Figyelt kérdés

Eddig próbáltam abszolút tisztítószer vegyszer mentesen sterilizálni.

Ezért csak forró vízzel forró gőzzel mikróba sterilizáltam.

Most gondolkodók a Chicco.

Melyik a praktikusabb?


2018. nov. 15. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pár éve a fiamnál a folyadékot használtam, meg voltam vele elégedve, imádtam azt a jellegzetes illatát. :)

Most várjuk a tesót, nála is ezt fogom használni.

2018. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mikrós sterilizáló mindentől mentes, gyorsan kész van, viszont lehet, hogy kevés fér bele, na meg drága is.

A folyadékban sokáig kell tartani amit sterilizálni szeretnél, de nem szabad, hogy túl sokáig legyen benne. Olcsó és rettrntő sokáig elég. Sok mindent tudsz egyszerre fertőtleníteni.

Én amúgy az utóbbit használom, nem vagyok mániákus sterilizáló. Kb 2 hetente beledobok mindent és le van tudva.

2018. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert a Chicco-t is le kell öblíteni alaposan, azaz azzal is vegyszermentesen kapja a baba a cumisüveget pl. Nekem a gőzsterilizálás vált be amúgy, de Chicco us van itthon.
2018. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Chiccot használok cumikhoz, játékokhoz, a cumisüveget mikrózom (Mam önsterilizálót használunk).
2018. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen CHICCO-s. Nagyon szeretem, mindharom gyereknél használtam. :) betegség után is jó volt h volt. Mert minden játékot sterilizaltam.:)
2018. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!